LVM Fikret Odağ

Yusuf Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı!

02.02.2021 23:29

Bundan bir süre önce kansere yenik düşerek hayata veda eden Tunceli’nin Hozat ilçesi Atadoğdu köyü doğumlu Yusuf Doğan, Hamburg'da Ohlsdorf mezarlığında toprağa verilerek sonsuzluğa uğurlandı.

Yusuf Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Bundan bir süre önce kansere yenik düşerek hayata veda eden Tunceli’nin Hozat ilçesi Atadoğdu köyü doğumlu Yusuf Doğan, Hamburg’da Ohlsdorf mezarlığında toprağa verilerek sonsuzluğa uğurlandı.

KOVİD 19 pandemi koşullarına göre sosyal mesafe, hijyen ve maske kuralına uygun bir şekilde düzenlenen cenaze defin işleminin, ritüel boyutunu alevi dedesi Mustafa Mısır yönetti.

Bir “Yusuf Doğan” Geldi Göçtü Bu Dünyadan!

Bu dünyadan göçer olduk, kalanlara selam olsun!

Hasta iken, halimize soranlara selam olsun.

63 yaşında kansere yenik düşen Tunceli’nin Hozat ilçesi Atadoğdu köyü doğumlu Yusuf Doğan’ı son yolculuğunda ailesi ve dostları yalnız bırakmadı.

Evli ve iki çocuk sahibi olan Hamburg’un sevilen. Renkli kişiliğinin ölümü başta ailesi, yakınları olmak üzere sevenlerini üzüntüye boğmuştu.

HAMBURG ONSUZ ÖKSÜZ KALACAK!

Ohlsdorf mezarlığında toprağa verilen Yusuf Doğan için gelen taziyeleri merhumun kardeşleri Ahmet, Doğan, musahibi Aydın Arslan, yeğeni Umut ve oğlu Mert kabul ettiler. Cenaze töreninde Yusuf Doğan’ın halasının oğlu Kenan Yıldırım’da, yakın akrabasının ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirerek,” Acımız büyük. Kendisiyle hayatta çok şey paylaşmıştık. Güzel yürekli, paylaşımcı bir insandı. Bana adeta bir kardeş gibiydi. Bir yanım onsuz hep eksik kalacak. Hamburg onsuz öksüz kalacak “dedi.

ALİ AKDEMİR YORUM: HER VEDA, ELVADA DEĞİLDİR!

Özgürlük Şehri Dersimin yiğit gülü! Kelebeklerin pervaneye dönüştüğü, sözün aşka, aşkın semaha durduğu Hozat’ın gülen yüzlü çocuğu; Duydum ki, son kez yaşama kafa tutmuşsun ve hepimize küserek gitmişsin bu fani dünyadan. Üstü kalsın diyerek veda etmişsin bizlere. Erken terk ettin yaşamın saflarını. Munzur’un suyunu içme şansına sahip olan, güzel yürekli delikanlı, mert, asil kişilik seni hep o dik duruşunla ve yüzündeki gülümseyişinle anımsayacağız. Yüreğinde kabaran sevda dalgalarıyla bu dünyadan sessizce göçüp gittin. Artık yaşamıyorsun asi çocuk. Ama sen o hep samimi, mert göğsünü kabarta kabarta dik yürüyüşünle anılarımızda yaşamaya devam edeceksin.

GÜLE GÜLE MUNZURUN ASİ ÇOCUĞU SENi UNUTMAYACAĞIZ!

 

#

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler