“Hamburg Muhtarı” Programına Gazeteci Güven Boğa konuk oluyor

07.02.2021 14:49

Gazeteci Ali Akdemir ve siyasetçi Behçet Algan ‘ın hazırlayıp sunduğu Hamburg Muhtarı programı her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yaklaşık…

“Hamburg Muhtarı” Programına Gazeteci Güven Boğa konuk oluyor

Gazeteci Ali Akdemir ve siyasetçi Behçet Algan ‘ın hazırlayıp sunduğu Hamburg Muhtarı programı her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Yaklaşık olarak 1 yıldır sosyal medya üzerinden yayın yapan ve   aynı zamanda paralel olarak Balıkesir TV ve Ege TV’de de yayınlanan “Hamburg Muhtarı” Dobra Dobra programının konuğu bu kez “Habere Güven” internet haber sitesinin ve “Habere Güven Gazetesinin” imtiyaz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Gazeteci Güven Boğa olacak.

Gazeteci Kimliğiyle Türkiye`deki son gelişmeleri değerlendirecek 

Çukurova üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan ve aynı zamanda KESK’e bağlı Eğitim Sen Adana Şubede altı yılı şube başkanlığı olmak üzere 13 yıl yöneticilik yapan Güven Boğa, 19 Şubat 2020 Tarihinde Habere Güven Basın Yayın Limited Şirketini, şirket bünyesinde ise www.habereguven.com adlı haber sitesin kurar.

Haber sitesinde ağırlıklı olarak Adana, Mersin ve Hatay illerinden haberler yer alsa da ağırlıklı olarak insan hak ve özgürlükleri, Kadın, Mülteci sorunu, Çevre, Hayvan Hakları vb. konularda haberler yapılmaktadır.

Haber potansiyelinin ve haber tarzının fazlasıyla ilgi görmesi üzerine Site ile birlikte basılı medya kuruluşuna yönelen Güven Boğa, 10 Kasım 2020 tarihinden itibaren de haftalık olarak “Habere Güven Gazetesini” çıkartmaya başlar.

Spor gündeminde Spor yorumcusu Gazeteci Hurşit Köse 

Program akışı içerisinde deneyimli spor yorumcusu gazeteci Hurşit Köse ‘de, spor gündemine ilişkin güncel gelişmeleri izleyicilere aktaracak.

Hurşit Köse FB /GS arasında dün oynanan derbi maçını yorumlayacak.

Programı İzlemeyi Unutmayın!

Programa ilişkin basına bilgi veren gazeteci Ali Akdemir, “İlginç konu ve konuklarıyla gündeme ilişkin izleyicilere bilgi akışı sağlayan ve tartışma gündemi yaratan programımızı izlemeyi sakın unutmayın” dedi.

7 Şubat 2021. Pazar Günü, Almanya saati 15:30 / TSİ 17:30’da yayınlanacak programın yine değişmeyen gündem konularından bir tanesi yine ‘Kovid 19 Pandemi süreci ‘ve ‘Aşı sürecindeki son durum ‘olacak.

Kısa haber turuna da yer verilecek olan programda izleyiciler canlı yayına telefonla katılarak programda yer alacak konulara ilişkin duygu ve düşüncelerini ve konuklara sorularını direk olarak sorabilirler.

 

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yap

Diğer Haberler

IŞİD’in

IŞİD’in "The Beatles" Hücresi Üyesine ..

IŞİD’in "The Beatles" Hücresi Üyesine Müebbet Hapis
Kuzey Akım 1’de Tadilat Avrupa’yı Endişelendiriyor

Kuzey Akım 1’de Tadilat Avrupa’yı Endi..

Kuzey Akım 1’de Tadilat Avrupa’yı Endişelendiriyor
HDP’den Üçüncü Yılında Kayyum Tepkisi

HDPden Üçüncü Yılında Kayyum Tepkisi

HDP’den Üçüncü Yılında Kayyum Tepkisi

"Putin Zaporijya'da IAEA Misyonunu Kab..

"Putin Zaporijya'da IAEA Misyonunu Kabul Etti"

"Xi ve Putin Kasım'daki G20 Zirvesine ..

"Xi ve Putin Kasım'daki G20 Zirvesine Katılacak"
“Ekonomi Politikası Sürdürülemez Hale Geldi”

“Ekonomi Politikası Sürdürülemez Hale ..

“Ekonomi Politikası Sürdürülemez Hale Geldi”