19.3 C
Berlin
08:36 - 12/08/2020
Almanya Haber – Berlin Haberler – Son Dakika Avrupa Haberleri
ALMANYA EKONOMİ FOTOGALERİ Futbol Nürnberg SPOR TÜRKİYE

Corendon Havayolları, Alman 1.FC Nürnberg takımına sponsor oldu

ha-ber.com/Taner TÜZÜN / NÜRNBERG

CORENDON Havayolları, Almanya’nın köklü takımlarından olan ve birçok Almanya şampiyonluğu bulunan, Fenerbahçeli Michael Frey’in kiralık olarak oynadığı, halen Alman ikinci liginde top koşturan 1.FC Nürnberg’e 2020/21 futbol sezonu için sponsor oldu. Corendon ,Boing 737-800 uçağı takım logosu ile süslendi.

TÖREN DÜZENLENDİ

UÇAĞIN Nürnberg Albrecht Dürer Havaalanında düzenlenen tanıtım törenine Corendon Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Havaalanı Genel Müdürü Dr. Michael Hupe, Nürnberg Futbol Kulübü adına Yönetim Kurulu üyesi Niels Rossow ile birlikte yaklaşık 50 basın mensubu katıldı.

1.FC NÜRNBERG GÖKLERİ FETHETMEYE HAZIRLANIYOR

CORENDON Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Nürnberg kulübü ile güzel bir ortaklığa imza attıklarını ifade etti ve “Nürnberg’den Yunanistan, İspanya, Türkiye, Mısır ve İtalya’daki tatil yerlerine Ekim ayından itibaren yaklaşık 50 uçuş planlıyoruz. Bu şekilde Nürnberg Havalimanı’nda en çok uçuşu olan tatil taşıyıcısı olacağız” diye konuştu.

HAVAALANI Genel Müdürü Dr. Michael Hupe, Korona döneminde sözünde duran Corendon Yönetim Kurulu Başkanı Karaer’e teşekkür ederken, Nürnberg Futbol Kulübü adına konuşan Yönetim Kurulu üyesi Niels Rossow’da çok mutlu olduklarını bildirdi.Törende pasta ve kurdele kesilirken davetlilere ikramda bulunuldu.

 

İlgili haberler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çerezler (cookie), ha-ber.com web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Anladım daha fazla