ÇATOD, Emitt´e önemli iş birliklerine imza attı

14.02.2022 14:28

  Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği de (ÇATOD) bu senede fuarda yerini aldı. ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser fuar boyunca misafirleri…

ÇATOD, Emitt´e önemli iş birliklerine imza attı

 

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği de (ÇATOD) bu senede fuarda yerini aldı.

ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser fuar boyunca misafirleri ile ilgilenirken, Çanakkale Valiliği çatısı altında bölgenin diğer önemli STK’ları ile birlikte Çanakkale’yi en güzel şekilde fuar katılımcılarına tanıttıklarını söyledi.

Çanakkale standı tüm fuar boyunca ilgi odağı oldu

Gökser yaptığı açıklamasında, “ 5 kıtadan, toplamda 50 ülkeden gelen 200’ün üstünde yabancı ve binlerce ulusal turizm profesyoneli ile tatil tüketicilerini ağırlayan bu fuarda Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği (ÇATOD) olarak bu sene de fuarda yerimi aldık. Çanakkale Valiliği çatısı altında şehrimizin diğer önemli STK’ları ile birlikte şehrimizi en güzel şekilde fuar katılımcılarına tanıttık. Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkanlarımız, Kurum Yöneticilerimiz, Çanakkale Ticaret Borsamız ve Çanakkale Ticaret Odası Başkanımızın da ziyarette bulunduğu Çanakkale standı tüm fuar boyunca yoğun bir ilginin odağı oldu. Üyelerimiz hem Valiliğimiz stant alanında hem de dört gün boyunca tüm fuar alanlarında başarılı ikili B2B görüşmeler gerçekleştirdi.”dedi.

Önemli iş birliği görüşmeleri yapıldı

ÇATOD olarak yaptıkları görüşmeleri de değerlendiren Başkan Nilgün Gökser “ÇATOD olarak ülkemizin en büyük turizm acenteleri olan TatilSepeti.com ve ETS Odamax ile önümüzdeki günlerde Çanakkale’nin tanıtımına öncelik verilmesi, şehrimizin ön plana çıkarılması konularında görüşmeler yapıldı. Ayrıca derneğimizin önemli bir inisiyatifi olan ÇATOD Akademi için turizmde dijitalleşme konusunda önde gelen firmalarla işbirlikleri görüşmeleri gerçekleştirdik. Diğer bir aktivitemiz olan ÇATOD Ortak Pazariçin çeşitli firmalar ile sözleşmeler imzalandı.”dedi.

1915 Çanakkale Köprüsü ulaşım kolaylığı sağlayacak

ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser, Mega proje 1915 Çanakkale Köprüsü ile ulaşım kolaylığı kazanacak olan Çanakkale’nin, zengin kültürel varlıkları, eşsiz doğası, köklü geçmişe sahip kültür ve sanat yapısı ile turizmde daha da önemli bir destinasyon olması için ÇATOD olarak çalışmalara devam edeceklerini söyledi. (Halil Öncü)

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yap

Diğer Haberler

Altılı Masada NATO’daki Tutuma Eleştiri

Altılı Masada NATOdaki Tutuma Eleştiri

Altılı Masada NATO’daki Tutuma Eleştiri
Danimarka’da Alışveriş Merkezinde Saldırı

Danimarkada Alışveriş Merkezinde Saldırı

Danimarka’da Alışveriş Merkezinde Saldırı
ABD’de Hafta Sonu Binlerce Uçuş İptal Oldu

ABDde Hafta Sonu Binlerce Uçuş İptal O..

ABD’de Hafta Sonu Binlerce Uçuş İptal Oldu
ABD’de Kürtaj Kararının Ekonomik Boyutu

ABDde Kürtaj Kararının Ekonomik Boyutu

ABD’de Kürtaj Kararının Ekonomik Boyutu
HDP’den Kapatılma Riskine Karşı Direnme Mesajı

HDPden Kapatılma Riskine Karşı Direnme..

HDP’den Kapatılma Riskine Karşı Direnme Mesajı