‘Sayenizde kendimizi güvende hissettik’

‘Sayenizde kendimizi güvende hissettik’

ABONE OL
16:21 - 25/02/2024 16:21
‘Sayenizde kendimizi güvende hissettik’
1

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde Fenerbahçeli gurbetçi taraftarların kurdukları yeni dernek lokali Başkan Ali Koç’un da katıldığı bir törenle açıldı.

Törene, Genel Sekreter Burak Çağlar Kızılhan, yönetim kurulu üyeleri İlker Dinçay, Selahattin Baki, Simla Türker Beyazıt, Dernek Başkanı Ercüment Salman ve Avrupa’daki Fenerbahçe derneklerinin başkanları ve çok sayıda taraftar katıldı.

Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ercüment Salman, yaptığı açılış konuşmasında törene katılan herkese teşekkür etti, “Sarı lacivertli evinize hoş geldiniz” dedi.

Törende konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ise şunları söyledi:

“Gurbetteki sevgili Fenerbahçeliler, bizim dönemimizde açılan bir derneğimiz olan Gelsenkirchen derneğimizin diğer derneklere göre nispeten genç olmasına rağmen bugüne kadar kulübümüz için yaptığı işler takdire şayan. Özellikle Avrupa deplasmanlarında futbol, voleybol, basketbol gibi branşlarda çok fayda sağladı. Hem bizi güvende his ettirdiler hem de her türlü ihtiyacımızı karşıladılar. Pek çok yerden ciddi masraftan kurtardılar ve bunun fazla da reklamını yapmadılar. Onun için öncelikle Ercüment başkana ve derneğin kuruluş tarihinden bu yana emeği geçen bütün yöneticilere teşekkür ediyorum. Güzel işler yapıyorsunuz, umarım diğer derneklere örnek olursunuz! İnşallah bu çatı altında ailece hep beraber Fenerbahçe zaferlerini kutlarız.”

Ali Koç, kurdele kesiminden sonran taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

ha-ber.com/Hüseyin GÜL / GELSENKIRCHEN

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.