LVM Fikret Odağ

New Orleans’ta Silah Dükkanında Ateş Açıldı: 3 ölü

22.02.2021 11:51
ABD

Amerika’nın New Orleans kentinde silahlı bir kişi silah dükkanına girdi ve etrafa ateş açtı. Dükkandaki müşteriler ve çalışanlar da karşılık verdi. Olayda…

New Orleans’ta Silah Dükkanında Ateş Açıldı: 3 ölü

Amerika’nın New Orleans kentinde silahlı bir kişi silah dükkanına girdi ve etrafa ateş açtı.

Dükkandaki müşteriler ve çalışanlar da karşılık verdi. Olayda dükkanı girip ateş açan kişiyle birlikte dükkandaki 2 kişi de yaşamını yitirdi.

Yetkililer olay sırasında iki kişinin kurşunlar nedeniyle yaralandığını ve hastanede tedavi altına alındığını belirttiler. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bölge şerifi parçaları bir araya getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Dükkana giren kişinin neden etrafa ateş açtığı netleşmiş değil.

Tyrone Russell olay anında dükkan olanlardan.

Rusell, “Silah sesleri ve bağırışlar duyduk. Polis geldiğinde bize dışarıya kadar eşlik ettiler. Her yerde cam vardı. Korkutucu bir sahneydi” dedi.

VOA tarafından geçilen New Orleans’ta Silah Dükkanında Ateş Açıldı: 3 ölü haberinde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. New Orleans’ta Silah Dükkanında Ateş Açıldı: 3 ölü haberi web sayfamıza otomatik olarak VOA sitesinden geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan New Orleans’ta Silah Dükkanında Ateş Açıldı: 3 ölü haberinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

#

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler