Motosiklet fuarı göz kamaştırdı

09.02.2020 02:06

Almanya'nın başkenti Berlin'de Avrupa’nın en büyük uluslararası BTM Motosiklet fuarı üç gün boyunca Motosiklet dünyasından en son yenilikleri gözler önüne sererken, sergilenen…

Motosiklet fuarı göz kamaştırdı

Almanya'nın başkenti Berlin'de Avrupa’nın en büyük uluslararası BTM Motosiklet fuarı üç gün boyunca Motosiklet dünyasından en son yenilikleri gözler önüne sererken, sergilenen şov gösterileri fuara ayrı bir renk katıyor.

Station Berlin U-Bahn Gleisdreicke adresinde gerçekleştirilen fuar alanında 23 bin metrekare alanda kurulan ve sergilenen dünyanın en gözde motosikletlerinden BMW, Yamaha, Kawasaki, Suziki, gibi daha birçok birbirinden göz alıcı yeni lüks modeller görücüye çıktı.

Fuar her yıl olduğu gibi motor sevdalılarının akınına uğradı. Binlerce ziyaretçi arasında büyük bir çoğunluğunun gençlerden ve bayanlardan oluşuyor.

Ayrıca fuar alanında kurulan stantlarda motosiklet aksesuar ürünlerinden kask, koruyucu kıyafetleri, gözlük, eldiven, mont, çizme, lastik ve modifiyeli performans kitleri, özel yağlar ve diğer aksesuarlar gibi ürünler sergileniyor.

ha-ber.com/Orhan Önaldı

 

Yorumlar