*** ”Kariyerimin en iyi dönemini yaşıyorum”

*** ”Kariyerimin en iyi dönemini yaşıyorum”

ABONE OL
20:03 - 12/05/2009 20:03
*** ”Kariyerimin en iyi dönemini yaşıyorum”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

 

 

"Kariyerimin en iyi dönemini yaşıyorum"

Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund’da oynayan milli futbolcu Nuri Şahin, kariyerinin en iyi dönemini yaşadığını söyledi

Nuri, Kicker adlı spor dergisine yaptığı açıklamada, şu an her şeyi çok yoğun bir şekilde yaşadığını ve bundan zevk aldığını belirterek, ”Kariyerimin en iyi dönemini yaşadığımı söyleyebilirim” dedi.

İyi oynadığını söyleyebilecek kadar kendine güvendiğini ifade eden Nuri, ancak şımarmayacağını ve kendisini geliştirmeyi sürdüreceğini kaydetti.

Sezon başında başka bir takıma transfer olmadığı için memnun olduğunu belirten Nuri, hiç kimsenin kendisine inanmadığı zamanlarda teknik direktör Jürgen Klopp’un ve çevresindeki ekibinin kendisine inandığını, bu nedenle bu insanlara teşekkür borçlu olduğunu söyledi.

Nuri ayrıca, Kicker dergisi tarafından ”Günün onbirine” seçildi ve Borussia Dortmund’un Karlsruher SC’yi 4-0 yendiği karşılaşmada oynadığı güzel oyun ve attığı bir gol nedeniyle de ”Maçın oyuncusu” olarak gösterildi.

Milli futbolcu, bu sezon ikinci kez ”Günün onbirinde” yer alırken, Bild gazetesi de Nuri’yi ”Günün onbiri” arasında gösterdi.


(A.A) Erbil BAŞAY 

Inal

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.