Evet ilk aşama iktidarın gönderilmesi, ama asıl önemlisi rehabilitasyon dönemi

Evet ilk aşama iktidarın gönderilmesi, ama asıl önemlisi rehabilitasyon dönemi

ABONE OL
13:02 - 03/04/2022 13:02
Evet ilk aşama iktidarın gönderilmesi, ama asıl önemlisi rehabilitasyon dönemi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Karantina TV tarafından geçilen Türker Ertürk: Evet ilk aşama iktidarın gönderilmesi, ama asıl önemlisi rehabilitasyon dönemi video içeriğinde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Türker Ertürk: Evet ilk aşama iktidarın gönderilmesi, ama asıl önemlisi rehabilitasyon dönemi videosu web sayfamıza otomatik olarak Karantina TV Youtube kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır.

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (2)
 • Mert

  ‘’Doktorlar Yurtdışına Gidiyor’’!
  Oruç, yalnız aç ve susuz kalmak değildir.
  Zira oruçlu insanın içi dışı haram olmamalıdır.
  Kendisi Saray’da Hastane kurdu umurundamı, Milletin bundan haberi bile yok.
  Sarayda kendisi Organik besleniyor Saray’da ektiriyor biçtiriyor, Çiftçinin bundan haberi bile yok.
  Saray’da kendisi hayvan besliyor Et sıkıntısı yok, Hayvancılık yapan vatandaşın haberi bile yok.
  Saray’da kendisi Hurma ağacı diktirdi altından ısıtmalı sistem bile kurdurdu.
  Saray’da bu Zat manda yoğurdu da yer, Kestane Balı da yer, sağlıklı beslenerek karnını tıka basa tıksırıncaya kadar yer. Nasıl mı? Halkın vergi parasıyla. Bu adamın haram lokmayla tuttuğu oruç Allah nezdinde kabul görmez.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Mert

  Adam yalan konuşmakta israrlı. Adam diyorum, Zira bu adamdan bu Halka Cumhurbaşkanı olmaz. Maalesef ne yazıkki, bu akılsız beyinsiz HALK onun gibi birini bu ülkenin başına Başbakan ve Cumhurbaşkanı yaptı. Halkı açlık içinde yaşam savaşı verirken, Aç açıkta soğukta yatarken, kıt kanaat geçinirken, çocuğunu bir çikolata alamazken, bu Zat Saraylarda oturamaz, Ramazan’da oruç tutamaz.

  Zira Allah bir Ayetinde şöyle der; ’’Muhakkak ki Allah adaleti, ihsanı, akrabaya karşı cömert olmayı emreder; hayâsızlığı, kötülüğü ve zorbalığı yasaklar. İşte Allah, aklınızı başınıza alasınız diye size böyle öğüt veriyor. (Nahl 90)

  Bir başka diğer Ayette ise; ’’Ey iman edenler! Kendinizin veya anne babanızın ve akrabanızın aleyhine bile olsa adaleti ayakta tutun, Allah için şahitlik eden kimseler olun. (İnsanlar) zengin olsunlar, yoksul olsunlar Allah onlara sizden daha yakındır. Öyleyse siz hislerinize uyup adaletten ayrılmayın. Eğer adaletten sapar veya üzerinize düşeni yapmaktan geri durursanız bilin ki Allah yaptığınız her şeyden haberdardır.’’(Nisa 135)

  Yanıtla
  +0
  -0