Zor durumda olan esnaf, yaşarken ölüme sürükleniyor

Zor durumda olan esnaf, yaşarken ölüme sürükleniyor

ABONE OL
15:51 - 15/04/2022 15:51
Zor durumda olan esnaf, yaşarken ölüme sürükleniyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Karantina TV tarafından geçilen CHP Milletvekili Kani Beko: Zaten zor durumda olan esnaf, yaşarken ölüme sürükleniyor video içeriğinde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. CHP Milletvekili Kani Beko: Zaten zor durumda olan esnaf, yaşarken ölüme sürükleniyor videosu web sayfamıza otomatik olarak Karantina TV Youtube kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır.

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
 • Mert

  Ülkemizde herşeyi kuruttular uğursuzlar. Adalet devletin dinidir. Kendisi adaletin neresinde sormak lazım. Firavun’a; seni firavunlaştıran (azdıran) nedir? diye sormuşlar, o da, “Beni yaptığımdan alıkoyacak birinin çıkmaması”. cevabını vermiştir.

  Ah AKP oy veren lanet dindar kılıklı Avrupalı Türkler. Hadi ülkemizde yaşayan insanların birçoğu cahil okumaz, araştırmaz, sorgulamaz soruşturmaz. Peki ya sizler avrupanın göbeğinde Almanya gibi bir ülkede yaşarken bunları göremeyecek kadar körmüsünüz? Allah’ın dinini tekeline almış hiç kimseye bırakmayan mendebur münafıklar. Bu garip gece gündüz alnı secde de lanet okuyor sizin gibi müslümanlara. Neden mi? Camiler yaptınız içinde cemaat yok. Adalet sarayları yaptınız içinde Adalet yok. Allah’ın emirlerine uymadınız İşi ehline vermediniz (Nisa 58). Bu kadar Adaletsizliğe gıgınız çıkmıyor adam kayırıyorsunuz. Oysa Allah; Velevki ananız babanız aleyhine bile olsa Adaletli davranmanızı emrederken (Nisa 135). Sizlerin tuttuğunuz Oruç oruç olmaz olamaz olabilemez. Zira ülkede açlık sefalet almış başını giderken, bunun sebebi ortakları sizlerken Allah bunun hesabını size sorar. Sormazsa zaten kendisinin Kur’an’da belirttiği üzere haram helal emirleriyle çelişir. Kıldığınız namazlar oruçlar katlanacak dürülecek suratlarınıza bir paçavra gibi savrularak çarpılacak. Zira; bence namaz namazdan sonra başlar, ve Oruç Ramazan sonrasında başlar ki, namazdan sonra Namaz sizi kılacak, Ramazandan sonra Oruç sizi tutacak.

  Yanıtla
  +0
  -0