14.4 C
Berlin
01:05 - 11/07/2020
Almanya Haber – Berlin Haberler – Son Dakika Avrupa Haberleri
ABD DÜNYA Hindistan Kanada

Twitter’da Dünya Genelinde Bağlantı Sorunları Yaşandı

Twitter'da Dünya Genelinde Bağlantı Sorunları Yaşandı

 

Sosyal medya platformu Twitter’da bugün bağlantı sorunları yaşandı. Şirketten yapılan açıklamada Twitter şirketinin yönetim platformu TweetDeck’ta sorunlar olduğu belirtildi. Sorun nedeniyle dünya genelinde binlerce kişinin Twitter erişiminde sorunlar yaşadığı ifade edildi.

Sorunun ayrıntısına ilişkin detay verilmeyen açıklamada, “Tweet atmakta, uyarıları görmekte yada doğrudan mesajlarını okumakta sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Sorun üzerinde çalışıyoruz ve kısa sürede normale dönmeli” ifadeleri kullanıldı.

Outage.report isimli sosyal media takip şirketi de Twitter’da yaşanan sorundan Japonya, Kanada ve Hindistan’daki kullancıların etkilendiğini belirtti.

Twitter şirketi daha önce Reuters haber ajansına yaptığı açıklamada, sosyal medya takibi yapan firmalar ve yazılım geliştiricilerin kullandığı, TweetDeck platformunda bazı sorunlar olduğuna dair araştırmalar yürüttüklerini ifade etmişti.

 

Amerika’nın Sesi tarafından geçilen tüm haberlerde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Haberler web sayfamızda otomatik olarak haber sitelerinden geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

İlgili haberler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çerezler (cookie), ha-ber.com web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Anladım daha fazla