*** Trabzonspor, Berlin Kupası'nda elendi

24.12.2008 14:09

Berlin Landesliga'da zirveyi zorlayan Trabzonspor, Berlin Kupası ön elemelerinde NNW Norden Nordwest takımına 5-4 yenilerek kupaya veda etti

*** Trabzonspor, Berlin Kupası'nda elendi

 

 

Trabzonspor, Berlin Kupası'nda elendi


Berlin Landesliga'da sezonun ilk yarısı başarılı bir grafik çizerek ligde zirveyi zorlayan Trabzonspor, Berlin Kupası ön elemelerinde NNW Norden Nordwest takımına 5-4 yenilerek kupaya veda etti

Ali Emrah ve Mekmet’in kırmızı kart gördükleri karşılaşmanın normal süresi doksan daki ve uzatmalar 1-1 berabere bitti. Penaltı atışlarında rakibine 5-4 yenilen Trabzonspor ne yazık ki kupaya veda etmek zorunda kaldı.

Karşılaşmanın ilk golü 12. dakikada NNW Norden Nordwest takımından geldi ve skor rakip için 1-0 oldu. Maçın 41. dakikasında Trabzonspor Christian’ın attığı golle 1-1 beraberliği yakaladı. İkinci yarının 74. dakikasında Ali Emrah ve 82. dakikasında da Mehmet’in kırmızı kart görmesi ile uzatmalar giden Trabzonspor iyi dayandı. Uzatmalarda galibiyeti yakalayamayan Trabzonspor, penaltılarda rakibine boyun eğdi.

TRABZONSPOR: Nihat, Ali Emrah, Abdullah, Moussa (Hakan), Serhat, Fatih D, Gökhan, Christian(Serdar), Nikolai, Cenk, Soner (Mehmet)


M. Sefa DOĞANAY - ha-ber.com 

Yorumlar