*** ''Thomas Doll, Gençlerbirliği'ne gidiyor''

12.06.2009 17:58

Alman Bild gazetesi, Türkcell Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nin, Alman teknik direktör Thomas Doll ile anlaşmasına geniş şekilde yer verdi

*** ''Thomas Doll, Gençlerbirliği'ne gidiyor''

 

 

''Thomas Doll, Gençlerbirliği'ne gidiyor''

Alman Bild gazetesi, Türkcell Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nin, Alman teknik direktör Thomas Doll (43) ile anlaşmasına geniş şekilde yer verdi

Bild gazetesi, ''Vay canına - Dolly Türk oluyor'' başlığıyla verdiği haberde, daha önceleri Dortmund ve Hamburg SV takımlarında teknik direktörlük yapan ve Gençlerbirliği'yle bir yıllık sözleşme imzalayan Doll'un, ''Çok heyecanlıyım. Yeni bir şeyler yapabileceğime inanıyorum. Çimende oynamayı özledim, nisan ayından bu yana sabırsızlıkla bir şeylerin olmasını bekliyordum'' şeklinde konuştuğu belirtildi.

Doll'un Ankara'daki 19 Mayıs Stadı'nı gezdikten sonra da ''Bu kadar harika imkanlarla nasıl bu kadar kötü bir sonuç alındı, anlamıyorum'' dediği kaydedildi.

Thomas Doll'un büyük olasılıkla yardımcısı Ralf Zumdick ile kaleci antrenörü Ronny Teuber'i de beraberinde Türkiye'ye götüreceği ifade edildi.


(A.A) Süheyla KAPLAN 

Yorumlar