LVM Fikret Odağ

Paris’te Bir Kişinin Kafası Kesildi

16.10.2020 22:46

Paris’in yakın banliyölerinden Conflana Saints Honore’de bıçaklı bir saldırgan, yolda bir kişinin başını kesti. Soruşturmayı Paris Terörle Mücadele Savcılığı üstlendi. Devriye gezen…

Paris’te Bir Kişinin Kafası Kesildi

Paris’in yakın banliyölerinden Conflana Saints Honore’de bıçaklı bir saldırgan, yolda bir kişinin başını kesti. Soruşturmayı Paris Terörle Mücadele Savcılığı üstlendi.

Devriye gezen bir polis ekibi, Eragny mahallesinde elinde bıçakla yürümekte olan bir şahsı gördü.

Şüpheli şahsa yaklaşan polis, silahını bırakmasını istedi ancak saldırgan polisin isteğini reddetti. Bunun üzerine polis ateş açarak, saldırganı etkisiz hale getirdi.

Üzerinde patlayıcı bulunan şahsa hemen yaklaşamayan polis, bomba imha ekibinin görevini tamamlamasının ardından yaklaştı ve saldırganın yanında başı kesilmiş bir ceset buldu.

Benzeri görülmeyen saldırı hakkında Paris İç Güvenlik Genel Müdürlüğü, Terörle Mücadele Savcılığı, “Bir terör örgütüyle bağlantılı olarak cinayet işleme” suçuyla soruşturma başlattı.

Polis kaynakları, saldırıya uğrayan kişinin bir okulda tarih öğretmeni olduğunu ve derste Hz. Muhammed karikatürleri gösterdiğini söyledi.

VOA tarafından geçilen Paris’te Bir Kişinin Kafası Kesildi haberinde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Paris’te Bir Kişinin Kafası Kesildi haberi web sayfamıza otomatik olarak VOA sitesinden geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan Paris’te Bir Kişinin Kafası Kesildi haberinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

#

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler