Özbek Influencerların Rekor Alanya Etkileşimi İstatistiği

Özbek Influencerların Rekor Alanya Etkileşimi İstatistiği

ABONE OL
17:33 - 08/06/2024 17:33
Özbek Influencerların Rekor Alanya Etkileşimi İstatistiği
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

ALTAV, Asiluxe ve Destination Services işbirliğinde, Alanya Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen program kapsamında Alanya’nın tanıtımı için 3 gün boyunca ağırlanan Özbek influencer ekibinin Alanya’da çektikleri videolar 45 Milyon izlenmeye ulaştı.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) öncülüğünde 30 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında Alanya’ya gelen ve toplam takipçi sayıları 8 milyonu aşan 15 kişilik Özbek influencer grubu, rekor düzeyde etkileşim elde etti. Özbek influencerlar Alanya’nın tarihi, kültürel ve turistik noktalarında gerçekleştirdikleri çekimlerle üç günde Alanya’yı 45 milyon kişiye tanıttılar.

ALANYA PAYLAŞIMLARI REKOR KIRDI

Alanya’nın dört bir yanından paylaştıkları gönderi ve reels videolarıyla influencer ekibi, büyük bir etkileşim yakaladı. Etkinlik boyunca influencerlar, toplamda 45 gönderi ve reels paylaşımı gerçekleştirdi. Bu paylaşımlar; 42 milyon 880 bin izlenme, 2 milyon 448 bin 968 beğeni ve 108 bin 126 yorum aldı. Üç gün boyunca Alanya’da ağırlanan influencer ekibinin toplam etkileşimi, 45 milyon 437 bin 94 olarak kaydedildi. Bu etkileyici rakamlar, Alanya’nın tanıtımında büyük bir başarı elde edildiğini ve bölgenin turistik cazibesinin geniş kitlelere ulaştığını gösteriyor.

“BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR BAŞLANGIÇ”

Kısa sürede böyle bir etkileşimin büyük bir başarı olduğuna dikkat çeken ALTAV Başkan Yardımcısı Abdurrahman Açıkalın, “Biz bu organizasyonu ALTAV’ın önceki yönetiminde görev alan arkadaşlarımızdan devraldık ve güzel bir şekilde tamamladık. Öncelikle bu organizasyonun hazırlanmasında daha önce görev yapan arkadaşlarımıza da verdikleri emekler için teşekkür ediyorum. Öte yandan Alanya’nın güzelliklerini ve turizm potansiyelini Özbek influencerlar aracılığıyla tanıtmak bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu. 45 milyon izlenme gibi büyük bir rakama ulaşmak, Alanya’nın uluslararası arenada daha fazla tanınmasını sağladı. ALTAV olarak bu süreçte, etkinliklerin planlanması ve organizasyonunda büyük bir özveriyle çalıştık. Influencerların doğru ve etkili içerikler üretmelerine olanak tanıyarak, Alanya’nın benzersiz yönlerini geniş kitlelere ulaştırmayı başardık. Bu tür projelerle Alanya’nın turizmdeki yerini güçlendirmeye ve tanıtım çalışmalarına devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (ALTAV)

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.