İYİ Parti gönüllüleri, Ulm’da buluşacak

İYİ Parti gönüllüleri, Ulm’da buluşacak

ABONE OL
01:07 - 23/09/2023 01:07
İYİ Parti gönüllüleri, Ulm’da buluşacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın değişik ülkelerinde yaşayan İYİ parti gönüllüleri, Ulm kentinde 04-05 Kasım 2023 tarihlerinde iki gün sürecek toplantı düzenleyecek.

Toplantı öncesi, Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanlığını üstlenen İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Dr. Ayyüce Türkeş, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızdan farkı yoktur. Yurtdışında yaşayan her bir vatandaşımızı, Türkiye-Avrupa arasında köprü görevi gören kültür elçisi olarak görüyoruz.

İyi parti yurtdışı örgütlenmesinde gerekli düzenlemeler yapılarak, yurtdışındaki vatandaşlarımıza yönelik çalışmaların hızlandıracağız. Almanya’nın Ulm kentinde 04-05 Kasım 2023 tarihlerinde Adolph-Kolping-Platz 11, 89073 Ulm adresinde iki günlük toplantı düzenleyeceğiz. Toplantıya, İYİ Parti yurt dışı yapılanmasında görev almış ve Partimizde yeni görev almak isteyen tüm Vatan aşığı Türk dünyası gönüllüleri toplantımıza bekliyoruz” dedi.

Yeni Başkan toplantıdan sonra belli olacak

İYİ Parti Yurtdışı örgütlenme strajesinin de belirleneceği toplantıda, önceki seçimlerde alınan oy durumları ile yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunları ve çözüm yolları da ele alınacak. Toplantı sonunda İYİ Parti Almanya Başkanı ile Almanya Başkanlığına bağlı çalışacak yeni yöneticilerin kimlerden oluşacağı da karara bağlanacak.

Mevcut Almanya Başkanı Onur Sadıç ve ekibinin gökevlerine devam edip etmeyeceği toplantı sonunda belli olacak.

ha-ber.com/İlhan Baba/Nürnberg

Inal

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.