Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar

Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar

ABONE OL
15:35 - 23/04/2024 15:35
Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Gyrocopter Turları, yerli ve yabancı turistlere, Antalya’nın gökyüzünde farklı bir deneyim sunacak.

Türkiye turizminin başkenti Antalya’da yer alan IEC Havacılık Denetim Ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Sti. düzenleyeceği Gyrocopter turları  ile ziyaretçilere gökyüzünde unutulmaz bir deneyim sunacak. Bu heyecan verici tur aktivitesi, Antalya’nın muhteşem doğal güzelliklerini havadan keşfetmek isteyenlere benzersiz bir fırsat oluşturacak.

Gyrocopter turizm alanında kullanılmaya çok müsait

Gyrocopter turları, hafif ve manevra kabiliyeti yüksek özel tasarlanmış hava araçlarıyla gerçekleştiriliyor. Bu turlar, turistlere hem adrenalin dolu bir macera yaşatırken, hem de Akdeniz’in eşsiz manzaralarını kuşbakışı izleme imkanı sağlayacak.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız IEC Havacılık Denetim Ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. Pilotu ve Uçuş İşletme Müdürü H.Emre Koç, “Gyrocopter dünyanın en güvenli hava aracı. Oto rotasyon teknesi ile uçtuğu için herhangi bir arıza durumunda bile hiçbir şey olmadan güvenli bir şekilde yere inme kabiliyeti var. Ölümlü kazası olmayan tek hava aracı. Bu yüzden Gyrocopter turizm alanında kullanılmaya çok müsait. Antalya gibi turistlerin yoğun ziyaret ettiği bir yerde alternatif turizm alanında gezi uçuşları için en çok tercih edilen hava aracı Gyrocopter diyebiliriz” dedi.

Turistler tur boyunca güvenli bir şekilde Antalya’nın güzelliklerini keşfedecek

Antalya’nın muhteşem sahil şeridi, dağların eşsiz silueti, antik kentler ve tarihî yapılar, gyrocopter turlarıyla birlikte daha önce hiç görülmediği  bir perspektiften keşfedilebilir hale geliyor. Profesyonel pilotlar eşliğinde en az 15 dakika olarak gerçekleştirilen turlarda, turistler tur boyunca güvenli bir şekilde Antalya’nın güzelliklerini keşfederken unutulmaz anılar biriktiriyorlar.

Gyrocopter turları, kentin turizm çeşitliliğini artıracak ve ziyaretçilere unutulmaz anılar bırakacak

Proje ortaklarından Erdoğan Budak ise yaptığı açıklamada Belek merkezli başlayacakları Gyrocopter turları ile büyük ilgi görmeyi beklediklerini söylerken, “Bu sene inovatif projelerimizden birisine daha imza atıyoruz. Gyrocopter’imiz bu yıl Antalya semalarında uçacak ve havacılık turizmine de ciddi bir katkı sunacak. Güzel Antalya’mızı gökyüzünden turistlerimize Gyrocopter’imiz ile göstermek istiyoruz.  Antalya’nın doğal güzelliklerini havadan görmek, turistlere eşsiz bir deneyim sunacak. Gyrocopter turları, kentin turizm çeşitliliğini artıracak ve ziyaretçilere unutulmaz anılar bırakacak” dedi. (Halil Öncü)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=uCwS069cUZ0&t=16s

TOUREXPI tarafından geçilen Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar haberinde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar haberi web sayfamıza otomatik olarak TOUREXPI sitesinden geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan Gyrocopter Turu İle Antalya´nın Havadan Tadını Çıkaracaklar haberinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.