GAVUR GİBİ YAŞAYIP MÜSLÜMAN GİBİ ÖLMEK!

28.08.2022 17:05

Projenin asıl amacı, kindar olmayan savaştan uzak bir İslam coğrafyası oluşturmak. Bu bölgede her türlü lüks bulunacak ve insanlar karın tokluğuna çalışıp eve ekmek götürdüğüne sevinecek.!

 

Evlenip üremelerini teşvik edeceksin, çocukları besleyebilmek için ölene kadar çalışacaklar. Gelişmiş ülkeleri kıskanmasın diye, özel diziler çektireceksin. Dizide para hiç sorun olmayacak fakat nerden geldiği de sorgulanmayacak.

 

Herkesin eğlendiği, fakat kısa etek giyip makyajlı gezdiği diziler.

 

Mafya liderinin annesi namaz kılarken, oğlu bir cinayetten gelecek elleri kan içinde. İhtiyarlar dini görünüş içinde olsa da gençlerin yiyip içip gezdiği filimler çekeceksin.

 

Memleketinde bu kadar zenginlik varken, kendilerinin neden aç olduğunu sorgulayacak yeni nesil.

 

Beklenen cevap gelecek aile büyüklerinden:

 

“Allah’ın takdiri “

 

İşte bu noktada elinden başka bir şey gelmeyen yeni nesil, açlığını gizlemek için “din tesettürüne “sığınacak.

 

Tatile gidermiş te, akşam yemeğe çıkarmış ta, son model giyinirmiş te ama günahmış …

 

Yapamadığı her şeyden, parası olmadığı için değil de günah olduğu için uzak duruyormuş rolüne bürünecekler.

 

Böylece “Fakirlikten dolayı dindar” bir nesil yetişir kendiliğinden.

 

Zenginle aynı gemide gidersiniz, fakat sizin şükrettiğiniz kuru ekmeği beğenmez ve martılara sıcak simit atar yanını başınızda!

 

İşte bu tip bir Ortadoğu yaratmak istiyorsanız, baş rolde Türkiye olması lazım.

 

Cumhuriyetle tanışmış, kanunların geçerli olduğu bir ülke. Yabancıları koruyacak kadar hukuk olmalı, fakat kendi insanını susturacak kadar hukuksuzluk yaratılmalı önümüzdeki yıllar içinde.!

 

İslami coğrafyada ki ülke vatandaşlarının savaş veya terör gibi bahanelerle birbirine geçişleri sağlanarak başlayacaksınız işe. İnsanlar başka fikirleri taşıyacak, başka yaşamları görecek. Din anlayışını tüm coğrafya da bir baş örtüsüne sıkıştıracaksınız.

 

Başı kapalı olan bir kız, sınavda soru çalıp hak yiyerek işe girince şükür namazına duracak!

 

Kamu malını çalıp cemaate peşkeş çeken bir yönetici, kendisini cennette sanacak. Bu kesimin oyunu alabilmek için Memleketi “peşkeş “çekmiş bir siyasetçi iseniz ilişkiniz iki taraflı çıkar arkadaşlığı olarak sürüp gidecek.

 

Büyük Ortadoğu projesinin küçük modeli gibi düşünün Türkiye’nin geleceğini.

 

Göçmenlerle beraber biz gelenlere alışırken, gidenlerde bizdeki yaşadıklarını kendi ülkelerine taşıyacaklar.

 

Acelesi yok, ABD plan yaparsa zaten hissettirmeden zamana yayarak yapar. Kültürel kaynaşmayı, sebeplerine inandırarak yapar.

 

Fakirleştikçe sesiniz çıkmaz olur, her filimde figüran olarak oynarsınız.

 

Milletin altındaki arabaları gösterip ülkenin kalkındığından bahsederken, cebinizde otobüs bileti olmamasını aklınıza getirmezsiniz.

 

Parasız yaşamak için her masrafa günah demeye başlarsınız.

 

“Peygamberimiz sofradan aç kalkardı “diyerek yemeği bile kesmenizi isteyecekler çok yakında.

 

Ve biri çıkacak, “Peygamber de yemeyecekse Allah bu kadar lezzeti kim için yarattı “diyecek.

 

“Gavur gibi yaşayıp, Müslüman gibi ölmek” aklınıza gelecek ve bir ömür boyu çalıp şükür ile yolunuza devam edeceksiniz yeni Ortadoğu`da!

Yorumlar

Mert dedi ki;

2022-08-29 08:31:56

Tarihte böylesine bir Müslüman topluluğun hırsız, yalan, dolan, talan, kamu malını el uzatmak, Beytü'l-Mala uzanan eller abdestli, namazlı, takiyeli, sarıklı, cübbeli, sakallı, imam hatipli, Din satanlar, İman ölçümü yapan, inşallah maşallah, şükür hamdolsun içinde halka açlık yoksulluk yaşatan AKP döneminde olduğu kadar olmamıştır. Din, iman mı? Neyimize, insanlar ayaklarının altındaki seccadeye duvara fırlatır oldu, dinden imandan çıktı İslam'dan çıktı. Tüm bunlara sebep olan AKP genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı cennete, seni ve beni cehenneme koyacak bir Allah varsa, ondan başka kim zalim olabilir. Recep Tayyip Erdoğan gibi birinin ne ayrıcalığı var onu Cennetine koydun ey Rabbim demeye hakkımız yokmu? Allah'ı da eleştirin, yapacak olduğu adaletsiz haksızlıklara karşı onuda eleştirin. ------https://www.milligazete.com.tr/haber/11885237/comez-akpdeki-rusvet-agini-anlatti-dikkat-ceken-abdullah-gul-detayi------

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yap

Yazarın Diğer Yazıları