LVM Fikret Odağ

 Doğum gününde çocuk hayır kurumları için 1.585 Euro topladı

15.10.2020 21:45

Cemalettin Vedat Özer

Cemalettin Vedat Özer

Cemalettin Vedat Özer

Cemalettin Vedat Özer

Cemalettin Vedat Özer

Cemalettin Vedat Özer

Bielefeld ‘te kurulu Mozaik adlı „ Çok Kültürlü Eğitim ve Danışma Merkezinin “Müdürü Yüksek Mühendis Cemalettin Özer, Bielefeld`te Restaurant Pappelburgta ailesi ve yakın arkadaş çevresiyle birlikte 50. Yaş gününü kutladı.

Sosyal alanda hayli aktif olan, geçmişte farklı büyük Sivil Toplum kuruluşlarının yönetiminde bulunan ve halen CHP Kuzey Ren Vesfalya Yönetimi (NRW) 2. Başkanı olan Cemalettin Vedat Özer doğum gününde davetlilere yönelik yaptığı duygu dolu konuşmasında ‚ ‘‘Sevgili Dostlar, benim bu önemli günümü güzelleştirdiğiniz için hepinize çok çok teşekkürler. 50 senelik bu hayatımda her birinizin özel bir yeri ve katkısı var. Bunun için sizler benim için çok değerlisiniz. İyi ki varsınız güzel insanlar ‚ ‘‘dedi.

Çocuk hayır kurumları için 1585 €uro toplandı

Bielefelteki doğum gününe aralarında CHP NRW Başkanı Nurcan Uğurlu Gül, CHP’li ve başka Dernek yöneticilerinin de davetli olduğu yaklaşık 50 kişi katıldı.

Cihan Akbaba ve orkestrasının konukları eğlendirdiği, Anadolu-Türk mutfağının leziz çeşitlerinin ikram edildiği anlamlı ve güzel doğum gününde hediye yerine LÖSEV (Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı), UNICEF Yemen ve ÇYD (Çağdaş Yaşam Derneği Vakfı) gibi yardım kuruluşlarına verilmek üzere 1585 €uroluk bağış toplandı. Doğum günü kutlaması birlikte çekilen halaylarla ve günün anısı kalmak üzere çekilen toplu grup fotoğrafıyla son buldu.

ha-ber.com/Mehmet Tanlı/Bielefeld

#

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler