Basın mensupları Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı’nın konuğu oldu

Basın mensupları Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı’nın konuğu oldu

ABONE OL
16:29 - 11/02/2024 16:29
Basın mensupları Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı’nın konuğu oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Berlin’de görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları, T.C. Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı’nın konuğu oldu.

Başkonsolosluk konutunda; basınla görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Türkiye Cumhuriyeti Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı tarafından düzenlenen kahvaltıya, Başkonsolos Yardımcısı Nağı Tayru, T.C. Berlin Büyükelçiliği Basın Müşaviri Hasan Kocabıyık, Hürriyet Gazetesi’nden Ahmet Külahçı ve Murat Tosun (Merhaba Dergisi-Berlin), Anadolu Ajansı’ndan (AA) Cüneyt Karadağ ve Erbil Başay, Berlin/Brandenburg Büyükşehir Bölgesi IPN internationalpress Ajansı Haber Müdürü Şükrü Irmak,TRT Almanya Temsilcisi Ramazan Aktaş ve kameraman Ahmet Gümüş, CNN Berlin Temsilcisi Erhan Merttürk, İhlas Haber Ajansı (IHA) Berlin Temsilcisi Mahmut Tosun, Bizim Berlin Dergisi’nden Menderes Singin, Alman-Türk Gazeteciler Birliği (ATGB-Berlin) Yönetim Kurulu’ndan Ali Yıldırım ve Özlem Coşkun (AYPA), Berlin SES ve SES MEDİCAL Dergisi’nin Genel Yayın Müdürü Ahmet Tunga ve Haberci Hüseyin İşlek (Haberim Olursa Haberiniz Olur) katıldılar.

Başkonsolos Okan Şanlı, başkenti ve Almanya’yı tanıma adına Türkiye Ulusal Medyası’nın Berlin temsilcilerinin haberlerinden, Berlin yerel basınının gazete ve kentin özel yayınlar yapan dergilerinden çok yararlandığını ve bugüne kadar yapılan işbirliğinden çok memnun kaldığını ifade ederek, kahvaltıya katılanlara teşekkür etti.

Kahvaltı daha sonra 2’li, 3’lü sohbetlere devam ederek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Medya mensupları da yaşadıkları sorunları anlatarak Şanlı’dan yardım istediler. Hep birlikte toplu halde çekilen Fotoğrafla son bulan kahvaltı sonrası, gazeteciler Berlin Başkonsolosu İlker Okan Şanlı’ya teşekkür ederek konuttan ayrıldılar. Kaynak: Berlin SES

ha-ber.com/Haber ve Fotoğraflar/Hüseyin İşlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inal

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.