17.9 C
Berlin
20:37 - 30/05/2020
Almanya Haber – Berlin Haberler – Son Dakika Avrupa Haberleri
ABD Çin DÜNYA

ABD’li papazdan salgın yorumu: Tanrı günahkarları temizlemek için yolladı

ABD’li papazdan salgın yorumu: Tanrı günahkarları temizlemek için yolladı

ABD’li din adamı Rick Wiles, Çin’de başlayan yeni koronavirüs salgınına dair ‘Tanrı bir sürü günahı temizlemek üzere’ dedi.

Right Wing Watch’ın aktardığına göre ABD’de Akan Akarsu Kilisesi’nde kıdemli bir papaz ve TruNews adlı kanalın sahibi olan Rick Wiles, Çin’de baş gösteren yeni koronavirüs salgınının “tanrı tarafından gönderilen bir veba olabileceğini” öne sürdü. “Ölüm Meleği şu anda gezegenin her tarafına doğru hareket ediyor olabilir” diyen papaz, insanların “Tanrı’ya, doğru davranmaları” gerektiği yorumunda bulundu.

Papaz, televizyon programında “Ruhum bunun Dünya’ya gelen gerçek bir veba olduğuna tanıklık ediyor ve Tanrı bu gezegenden bir sürü günahı temizlemek üzere” dedi.

“Vebaların yargılamanın son adımlarından biri olduğunu” ileri süren Wiles, Çin’i “Hıristiyanlara zulmeden tanrısız bir komünist hükümet” liderliğindeki “tanrısız bir devlet” olarak nitelendirdi.

ABD’de de “İncil’e saygısızlıkların yapıldığını” söyleyen din adamı, “Sadece şu anda bu ülkedeki aşağılık, iğrenç insanlara bir bakın, küçük çocukları trans yapıp sapkınlaştıranlara. Tecavüzlere, cinsel ahlaksızlığa ve TV’lerimizdeki ve filmlerimizdeki pisliğe bakın” diye konuştu.

Rick Wiles says the coronavirus is a plague sent by God to purge the world of sin as the End Times approach and those who mock God “better wise up because there is a Death Angel on the loose right now and you are going to get an attitude adjustment.” https://t.co/UW8ObaHZoG pic.twitter.com/qp0FomKKUw

— Right Wing Watch (@RightWingWatch) January 28, 2020

Wiles, daha önce Ebola virüsü hakkında da benzer şeyler söylemişti.


soL haber portalı tarafından geçilen tüm haberlerde ha-ber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Haberler web sayfamızda otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

İlgili haberler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çerezler (cookie), ha-ber.com web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Anladım daha fazla