GÖNLÜMÜZÜN FİLENİN SULTANLARI

05.09.2023 22:15

2023 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki karşılaşmalarda dünyaya adını duyuran ve şampiyon olan kadınlarımız Türk milletine büyük bir sevinç yaşattı. Bu sevinci başarıyı kıskanan yobaz takımı hemen sahneye indi kusur kabahat ve arayarak sosyal medya üzerinden çamur atmaya başladı. Çamurun lekesi ellerinde dillerinde kaldı.

******

CEV 2023 Avrupa bayanlar Voleybol şampiyonluk maçları başlamadan önce süslüman; fitne fesatlar akrep gibi pusudaydı.

Filenin Sulatanları Voleybol mücadelesinde de karşılaşmaları tek tek kazanırken...! Önce Dünya’da sonra Avrupa'da adeta destan yazdı.

Filenin Sultanların başarısından rahatsız olan ve kanları beş kuruş etmeyenler, fetvalar bile verdi... onları artık kimse ciddiye almıyor adam yerine bile koymuyorlar kan kaybediyorlar!  Artık Türk milleti ve kadını uyandı.!

******

Avrupa Birliğinin başkenti Brüksel’de Avrupa şampiyonu olan Filenin Sultanlarını milyarlarca spor severler heyecanla merakla onları izliyorlardı. ATATÜRK'ÜN güvendiği değer verdiği Cumhuriyet’in kızları adeta Cumhuriyetin 100. yılında Umay ana Karafatma, Şerife bacı gibi coştu kükredi örnek oldular

*****

İ. Melih Gökçe Namus bekçiliğine soyundu, Ebrar Milli takımdan atılsın diye açıklama yaptı. T.C. devletin haracını yiyen FETÖ’nü gizli kasasını, sayın R.T. Erdoğan kulağını boş yere çekip görevden almadı. Keşke seni T.C. Vatandaşlığından atsalar da, asalak zındıktan Türk milleti kurtulsaydı.

*****

---- E. Sofuoĝlu denen Prof. bozuntusu seni kim tanır? kim dinler? sen Avrupa Voleybol Şampiyonu gönlümüz sultanlarına sevinsen n'olur sevinmesen n'olur.

--- Cübbeli Ahmed anlının n teri ile para mı kazanıyorsun? Allah adına milleti kandırıyorsun. Boş boğaz, geveze dilinle beleşten yaşıyorsun. Zengin 500 yıl sonra fakir 500 yıl önce cennete gidecek diyecek kadar sığ adamsın. ulen sen Allah’ın sekreteri misin? Bedduanız tutmadı smaçlar beyninize roket gibi isabet etti.  Tanrı sporcu Türk kadını ödüllendirdi.

Size artık susun dedi.

Kur’an’ı kerimde üç kelime bir cümle vardır. Her surede ayetlerde yazar. Birkaç sure hariç.

Henüz bu cümleleri anlamamış zındıklar.

Tanrı uludur büyüktür; O bilen gören ve isterse bağışlayandır der. Sizler kim oluyorsunuz da insanları yargılıyor sorguluyorsunuz?

Eğer insanın kaderini tanrı (Allah) çizdiyse size susmak yakışır. Susun susun ve susun!

Milleti dinden imandan inançtan ettiniz. Din adına yaptıĝınız sömürünün ekonomik vadesi doldu smaçlarla amorti oldunuz.

 

Filenin Sultanlarını ve emeği geçen yöneticileri yürekten kutluyoruz.

 

Necati Aydın

Dipl.Kfm.

Journalist

Finanzberater

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Yazarın Diğer Yazıları