17.1 C
Berlin
12:40 - 07/04/2020
Almanya Haber – Berlin Haberler – Son Dakika Avrupa Haberleri

Necati Aydın

Necati Aydın tüm yazıları ile Ha-ber.com’da.

Diğer Yazarlar

YENİLİK, DEĞİŞİM ŞART OLDU

18:07 - 24/11/2019

Rahmi Turan’ın tartışma yaratan “Saray’a giden CHP’li” yazısının kaynağı Talat Atilla, tüm yaşananları sahibi olduğu haber sitesindeki köşesinde anlattı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da görüşmeyi yapan politikacının kimin olduğunu araştırmadan, kimin olduğunu bildiğini teyit etti…!

****

İzmir’e çıkarma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan; CHP’li bir politikacı ile sarayda görüşüp konuşmadığını ve haberin yalan olduğunu kamuoyuna İzmir’de açıkladı.

CHP’si genel başkanı Kılıçdaroğlu’na haberin doğruluğunu ispat edemez ise CHP parti başkanlığından istifa etmeye çağırdı. Hep yalancılık yapmakla suçladı…!

***

*Şimdi geleyim bu habere…

  1. 9 Kasım gecesi saat 01:15 de görüşme olduğu…! 2.Giren ve çıkan plakaların isimleri.

Resmi kaydı olmayan 06 SFG 4543 plakalı araçla giriş yapıldığı, çıkarken de 06 GHİ1290 plakalı beyaz Audi marka araçla çıkıldığına kadar ayrıntılı bilgiler vardı. Tüm bunlar bilgi olarak geldi. Bunu yazan Gazeteci Talat Atila. Bu kişinin Muharrem İnce olduğunu Rahmi Turan Uğur Dündar ve Kemal Kılıçdaroğlun`a iletti.

Konuya ciddi bakmayan Uğur Dündar kalemine alıp haber bile yapmadı…! Ve haklı çıktı.

****

Şüpheli Politikacı ise Muammer İnce sosyal medya Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla bunun iftira olduğunu CHP’ni konuya hukuksal bakıp parti disiplin kurulunu göreve davet etti. Gereken işlemlerin hukuksal çözüme kavuşmasını talep etti. Bu onurlu bir politikacının yapabileceği en iyi karardı.

***

2002’den beri CHP sürekli dedi koyu politikası takip edip halka güven verecek. Üretken muhalefetlik yapamadığı gibi beceriksizliği yüzünden AKP ile arasındaki oy farkı Türkiye genelinde 12 milyonu bulmuştur. Bu oy farkını kapatmak yeni alternatif siyasi parti olması bu genel başkanla olacak iş değildir. CHP’si artık taze kana, yeni genç dinamik parti başkanına ihtiyaç duymaktadır.

***

CHP Kılıçdaroğlu ile sadece icraatı özürlü, muhaliflik yapar. Bu da Türk halkını mutlu etmiyor. Genç, dinamik demografik yapıya sahip Türkiye Üretken politikacılarla yoluna devam etmelidir. Türkiye’nin iyi bir Sosyal Demokrat partiye ihtiyacı vardır. Artık millet bunalmış durumdadır. Toplumsal patlaklık olmadan. Dürüst, samimi, umut verici, icraat yapacak, şaibesiz yöneticileri ülkemiz özler oldu.

***

Çaresizlik çözüm değil güneş mutluluğu özleyen, sabırlı, çalışkan ve üretken güzel insanlar için mutlaka ve mutlaka yeniden doğacak. Yenilik değişim şart oldu.

Necati Aydin

Yazarın Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Çerezler (cookie), ha-ber.com web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Anladım daha fazla