32 C
Berlin
18:27 - 11/08/2020
Almanya Haber – Berlin Haberler – Son Dakika Avrupa Haberleri

Ali Sönmez

Ali Sönmez arşivindeki tüm yazılar ha-ber.com'da.

Diğer Yazarlar

BU SİZİN ESERİNİZ

21:37 - 07/08/2018

BU SİZİN ESERİNİZ

Bir gün Temel Dursun’u ziyarete gitmiş, hoş sohbet edip hasret gidermişler.

Yatma zamanı geldiğinde, Temel Dursun’a dönüp bak kardeşim !! bilirsin seni çok severim, bizim evin bir tuvaleti var, yatmadan önce tuvaletini yap, yoksa gece tuvalete çıkamasın.  Tuvalete çıkabilmen için bizim odadan geçmen gerek” yengen” var ayıp olur demiş. 

Dursun tuvaletini yapıp üs kattaki yatak odasına çekilmiş, biraz uyuduktan sonra bağırsak faaliyetleri başlamış, tuvalete gidecek, Temel`in uyarısı aklına gelmiş yanı bu yanı kıvranırken, pencere önünde bir saksı görmüş, hemen saksıyı çiçeğiyle birlikte boşaltıp, tuvaletini oraya yapmış, üstünü tekrar toprak ve çiçeği yerleştirip güzel bir uyku çekip, ikinci gün oradan ayrılmış.

Aradan üç dört ay geçmiş, Temel`den bir mektup almış, Dursun kurbanın olurum o gece nereye sıçtıysan ne olur bize söyle, üçüncü evi değiştirdik “b..k” kokusu evden dışarı çıkmıyor demiş.

İktidar ve muhalefetin hepsi, fındığı, zeytini, karpuzu para etmeyen, dolar ile yurt dışındaki kartellere borçlanan, yol yaptılar diyenler, ben vefalıyım Genel başkanın karşısına çıkıp bir daha aday olmam diyenler, lütfen söyleyin ortalık çok pis kokuyor değil mi?

Ali Sönmez

Yazarın Diğer Yazıları

Tüm Yazıları

Çerezler (cookie), ha-ber.com web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Anladım daha fazla