Canlı Maç Sonuçları

ALMANYA REGİONALLİGA
MS TSV Havelse MS1 - 0 FC Schweinfurt
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS New York Red Bulls MS2 - 0 Nashville SC
MS Real Salt Lake MS3 - 1 Vancouver Whitecaps FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS Charleston Battery MS2 - 1 Miami FC
MS Real Monarchs MS1 - 2 El Paso Locomotive
ANGOLA 1. LİGİ
BŞLMD Onze Bravos BŞLMD 17:00 Baixa de Cassanje
BŞLMD Sagrada Esperanca BŞLMD 17:00 Santa Rita
BŞLMD Sporting de Cabinda BŞLMD 17:30 Progresso do Sambizanga
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI
45' Macaristan 45'0 - 0 Fransa
BŞLMD Portekiz BŞLMD 19:00 Almanya
BŞLMD İspanya BŞLMD 22:00 Polonya
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS Sydney FC MS2 - 1 Adelaide United
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS Woden Weston MS0 - 5 Canberra FC
MS Monaro Panthers MS2 - 2 Belconnen United
AVUSTRALYA NPL BATI
MS Bayswater City MS3 - 6 Inglewood United
MS Rockingham City MS1 - 3 Sorrento
MS Perth SC MS1 - 1 Gwelup Croatia
MS Armadale MS0 - 0 Perth Glory II
MS Balcatta MS0 - 2 ECU Joondalup
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS Adelaide United II MS0 - 2 Metro Stars
MS Sturt Lions FC MS1 - 1 Adelaide Comets
MS Campbelltown City MS2 - 3 Croydon Kings
MS Adelaide Raiders MS3 - 3 Adelaide Olympic FC
MS Adelaide Blue Eagles MS0 - 1 South Adelaide Panthers FC
MS Adelaide City MS5 - 0 Cumberland United
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS Weston Bears MS2 - 1 Valentine FC
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
İPT FC Mauerwerk İPT0 - 0 SV Leobendorf
BELARUS 1. LİGİ
MS FK Vitebsk MS0 - 0 Rukh Brest
BŞLMD FK Gomel BŞLMD 16:45 Isloch
BŞLMD Torpedo Zhodino BŞLMD 18:45 Sputnik Rechitsa
BŞLMD Dinamo Minsk BŞLMD 20:45 BATE
BELARUS 2. LİGİ
44' Belshina Bobruisk 44'2 - 0 Lida
BŞLMD Slonim 2017 BŞLMD 18:00 Shakhtyor Petrikov
BREZİLYA SERİE B
MS Brasil de Pelotas MS2 - 1 Goias
BŞLMD Avai FC BŞLMD 22:30 Remo
BŞLMD Vasco da Gama BŞLMD 22:30 CRB
BREZİLYA SERİE C
MS Tombense MS3 - 0 Ferroviario
BŞLMD Novorizontino BŞLMD 17:00 EC Sao Jose
BŞLMD Floresta BŞLMD 21:30 Botafogo PB
BŞLMD Paysandu BŞLMD 23:00 Volta Redonda
BŞLMD Ituano FC BŞLMD 23:00 Parana
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
BŞLMD Esperance Tunis BŞLMD 19:00 Al Ahli
BŞLMD Wydad Casablanca BŞLMD 22:00 Kaizer Chiefs
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
BŞLMD NC Magra BŞLMD 19:00 USM Bel Abbes
BŞLMD MC Oran BŞLMD 19:00 MC Alger
BŞLMD CR Belouizdad BŞLMD 19:00 Paradou AC
BŞLMD WWA Tlemcen BŞLMD 19:00 O Medéa
BŞLMD JS Saoura BŞLMD 22:00 JSM Skikda
BŞLMD US Biskra BŞLMD 22:00 RC Relizane
COPA AMERİCA
MS Şili MS1 - 0 Bolivya
MS Arjantin MS1 - 0 Uruguay
EKVATOR B LİGİ
BŞLMD Independiente Juniors BŞLMD 23:30 Atletico Porteno
ESTONYA 2. LİGİ
BŞLMD Tallinna FCI Levadia U21 BŞLMD 13:00 FC Nomme United
MS Tartu JK Welco MS1 - 1 Tartu JK Tammeka U21
MS Tallinna FC Flora U21 MS1 - 5 JK Tallinna Kalev
FAROE ADALARI 1. LİGİ
BŞLMD EB/Streymur BŞLMD 21:00 B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
BŞLMD FAR Rabat BŞLMD 19:00 Mouloudia Oujda
BŞLMD Olympique Safi BŞLMD 21:15 Moghreb Tetouan
BŞLMD Chabab Mohammedia BŞLMD 23:30 RS Berkane
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS PeKa MS2 - 2 KuFu-98
MS FC Kiffen MS2 - 4 PK Keski-Uusimaa
MS EPS MS0 - 0 Honka Akatemia
42' SalPa 42'0 - 0 PIF
42' Ilves-Kissat 42'2 - 1 VJS
40' FC Jazz 40'2 - 1 HJS Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
BŞLMD KuPS BŞLMD 17:00 Honka
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS Gimcheon Sangmu MS2 - 0 Seoul E-Land FC
MS Daejeon Citizen MS0 - 0 Ansan Greeners
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS Hwaseong FC MS0 - 0 Changwon City
MS Gimpo Citizen MS1 - 2 Gimhae
MS Yangju Citizen MS0 - 2 Gyeongju KHNP
MS Paju Citizen FC MS2 - 0 Busan Kyotong
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS Gwangju MS1 - 1 FC Seoul
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Saburtalo BŞLMD 18:30 Samtredia
BŞLMD Dinamo Tiflis BŞLMD 19:30 Lokomotif Tiflis
İRLANDA 1. LİGİ
BŞLMD Cobh Ramblers BŞLMD 21:00 Treaty United
İSVEÇ 1. LİGİ
MS Brommapojkarna MS3 - 0 Örebro Syrianska
MS Lindome GIF MS1 - 2 Ljungskile
84' Pitea 84'2 - 2 Assyriska
BŞLMD Tvaakers IF BŞLMD 17:00 Skovde AIK
BŞLMD Sollentuna FK BŞLMD 17:00 Hudiksvalls FF
BŞLMD Assyriska Turabdin IK BŞLMD 17:00 Linkopings
BŞLMD Sylvia BŞLMD 17:00 IFK Haninge
BŞLMD Utsiktens BK BŞLMD 17:00 Atvidaberg
BŞLMD Österlen FF BŞLMD 17:00 Trollhattan
BŞLMD Dalkurd FF BŞLMD 17:00 Karlstad
BŞLMD Sandvikens IF BŞLMD 18:00 Gefle
İSVEÇ 2. LİGİ
MS Vastra Frölunda MS1 - 5 Höganas BK
MS Ullareds MS0 - 4 Savedalens
MS Bergnasets AIK MS1 - 3 Stöde IF
MS Motala AIF FK MS5 - 1 Rynninge
87' KSF Prespa Birlik 87'0 - 1 Asarums IF
87' Torslanda IK 87'0 - 2 Vinbergs IF
80' Eskilsminne 80'4 - 0 Assyriska BK
84' BK Astrio 84'2 - 2 Husqvarna FF
86' IFK Osterakers FK 86'3 - 2 IFK Stocksund
89' Angelholms 89'5 - 1 Onsala
85' Nyköpings 85'0 - 0 Smedby AIS
88' Gottne 88'2 - 0 Taftea IK
89' Angered BK 89'4 - 1 Nordvarmland FF
89' Skelleftea 89'2 - 1 Notvikens IK
81' Skiljebo SK 81'4 - 2 Sandvikens AIK FK
89' Grebbestads 89'1 - 2 Stenungsunds IF
86' IK Gauthiod 86'0 - 3 Yxhults IK
84' Syrianska 84'5 - 1 Eskilstuna City
43' Sandviks 43'1 - 0 Frösö IF
44' Karlshamn 44'0 - 0 IFK Berga
43' Team TG FF 43'3 - 0 IFK Östersund
43' Jarfalla 43'1 - 0 FC Gute
44' Rappe Go IF 44'0 - 0 FC Rosengard
BŞLMD Ytterhogdals BŞLMD 17:00 Friska Viljor
BŞLMD Huddinge BŞLMD 17:00 Arameisk Syrianska
BŞLMD Lidköpings BŞLMD 17:00 BK Forward
BŞLMD IFK Eskilstuna BŞLMD 17:00 United IK Nordic
BŞLMD Kungsangens IF BŞLMD 17:00 Enköpings SK
BŞLMD Arlanda BŞLMD 17:00 Enskede IK
BŞLMD FBK Balkan BŞLMD 17:00 Sölvesborgs GoIF
BŞLMD Trosa Vagnharad SK BŞLMD 17:00 Tyresö
BŞLMD IFK Lidingö BŞLMD 17:30 Gamla Upsala
BŞLMD Mjölby AI FF BŞLMD 18:00 Karlslunds
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS IK Brage MS1 - 3 Orgryte
45' Norrby 45'2 - 0 IFK Varnamo
44' Öster 44'1 - 0 AFC Eskilstuna
BŞLMD Vasalund BŞLMD 18:00 Landskrona
BŞLMD Jönköpings Södra BŞLMD 18:00 Gais
İZLANDA 1. LİGİ
BŞLMD Vikingur O. BŞLMD 17:00 Vestri
JAPONYA J-1 LİGİ
MS Avispa Fukuoka MS1 - 2 Vissel Kobe
MS Consadole Sapporo MS2 - 0 Oita Trinita
BŞLMD Nagoya Grampus BŞLMD 11:00 Yokohama Marinos
MS Yokohama FC MS0 - 1 FC Tokyo
MS Sanfrecce Hiroshima MS1 - 0 Kashiwa Reysol
BŞLMD Shimizu S-Pulse BŞLMD 13:00 Kawasaki Frontale
JAPONYA J-2 LİGİ
MS Tochigi SC MS0 - 2 V Varen Nagasaki
MS Ventforet Kofu MS2 - 2 Renofa Yamaguchi
MS Matsumoto Yamaga MS0 - 0 Omiya Ardija
MS Fagiano Okayama MS3 - 0 FC Ryukyu
MS Jubilo Iwata MS1 - 0 JEF United Ichihara
MS Zweigen Kanazawa MS1 - 2 Kyoto Sanga
JAPONYA J-3 LİGİ
MS Grulla Morioka MS3 - 2 Azul Claro Numazu
MS Kagoshima United MS0 - 0 Vanraure Hachinohe
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
45' Tobol Kostanay 45'1 - 1 Zhetysu Taldykorgan
BŞLMD Caspiy BŞLMD 17:00 Kaisar Kyzylorda
BŞLMD FC Turan BŞLMD 18:00 Kairat Almaty
LİTVANYA A LYGA
BŞLMD DFK Dainava BŞLMD 19:00 Suduva
MALEZYA PREMİER LİGİ
BŞLMD PDRM BŞLMD 16:00 Kelantan United
BŞLMD Negeri Sembilan BŞLMD 16:00 Selangor 2
MISIR 1.LİGİ
BŞLMD El-Entag El-Harby BŞLMD 18:00 Pyramids FC
NİJERYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Akwa United BŞLMD 18:00 Adamawa United
NORVEÇ 2. LİGİ
MS Fløy MS0 - 0 Sotra
44' Vard Haugesund 44'0 - 0 Kjelsas
44' Eidsvold TF 44'3 - 1 Floro
BŞLMD Skeid BŞLMD 17:00 FK Arendal
BŞLMD Alta BŞLMD 19:00 Moss
NORVEÇ ELİTESERİEN
45' Sandefjord 45'1 - 0 Viking
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
BŞLMD Pakhtakor BŞLMD 18:00 Sogdiyona Jizzax
BŞLMD Turon BŞLMD 18:00 Bunyodkor
BŞLMD FC AGMK BŞLMD 18:00 Metallurg Bekobod
POLONYA 2. LİGİ
MS KKS 1925 Kalisz MS0 - 3 SKRA Czestochowa
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
44' Sud America 44'1 - 0 Atl. River Plate
BŞLMD Club Atletico Progreso BŞLMD 18:15 Cerro Largo
BŞLMD Boston River BŞLMD 21:00 Club Nacional
BŞLMD Montevideo Wanderers BŞLMD 23:15 Villa Espanola
ÜRDÜN 1. LİGİ
BŞLMD Al Salt BŞLMD 18:00 Al-Hussein
BŞLMD Al-Ramtha BŞLMD 20:30 Al-Baqa´a
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS UCV MS2 - 2 Atletico Venezuela
BŞLMD Aragua FC BŞLMD 23:00 Deportivo Lara

Canlı skor, canlı maç sonuçları, canlı maç anlatımı, maç sonuçları, maç skorları, iddaa canlı skorlar ve iddaa maç sonuçlarını Ha-ber.com'un canlı maç skoru sayfasından takip edebilirsiniz.