Canlı Maç Sonuçları

ALMANYA 3. LİGİ
MS SC Verl MS1 - 1 1860 Münih
MS Eintracht Braunschweig MS0 - 0 Mannheim
MS Würzburger Kickers MS0 - 4 Wehen Wiesbaden
MS Meppen MS2 - 2 Saarbrucken
MS Kaiserslautern MS2 - 0 Osnabrück
MS Viktoria Köln MS4 - 2 Duisburg
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS Karlsruher MS1 - 3 St Pauli
MS Paderborn 07 MS1 - 2 Holstein Kiel
MS Ingolstadt 04 MS1 - 2 Fortuna Düsseldorf
BŞLMD Hansa Rostock BŞLMD 21:30 Schalke 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
MS TSG 1899 Hoffenheim MS3 - 1 Vfl Wolfsburg
MS RB Leipzig MS6 - 0 Hertha BSC Berlin
MS Union Berlin MS1 - 0 Arminia Bielefeld
MS Bayer Leverkusen MS1 - 0 Mainz 05
MS Eintracht Frankfurt MS1 - 1 FC Köln
53' M'gladbach 53'1 - 0 Borussia Dortmund
ALMANYA REGİONALLİGA
MS Phönix Lübeck MS1 - 7 Weiche Flensburg
MS Tennis Borussia Berlin MS3 - 2 SV Lichtenberg 47
MS Energie Cottbus MS9 - 0 FC Eilenburg
MS Optik Rathenow MS0 - 1 FSV 63 Luckenwalde
MS Hessen Kassel MS2 - 0 TuS Rot-Weiss Koblenz
MS Schott Mainz MS3 - 3 Elversberg
MS Bahlinger SC MS1 - 0 FSV Frankfurt
MS Werder Bremen II MS8 - 1 VfV 06 Hildesheim
MS Heider SV MS0 - 2 Lübeck
MS Bayern Münih II MS3 - 1 Rain am Lech
MS Mainz 05 II MS2 - 0 Kickers Offenbach
MS VfB Homberg MS0 - 0 Fortuna Köln
MS Lippstadt MS1 - 2 Rot-Weiss Essen
MS FC Köln II MS4 - 0 Sportfreunde Lotte
MS Bonner SC MS0 - 3 Fortuna Düsseldorf II
MS VfB Eichstatt MS2 - 1 TSV Aubstadt
MS SV Schalding-Heining MS2 - 0 Viktoria Aschaffenburg
MS SC Wiedenbrück MS1 - 1 Wegberg-Beeck
MS Pipinsried MS0 - 5 Buchbach
MS FC Giessen MS1 - 3 TSV Steinbach
MS Oberhausen MS4 - 0 Rot-Weiss Ahlen
MS SV Heimstetten MS0 - 0 Nürnberg II
MS Schalke 04 II MS1 - 1 SV Straelen
MS Uerdingen MS1 - 2 Rodinghausen
MS VfR Aalen MS2 - 1 Sonnenhof Grossaspach
MS Carl Zeiss Jena MS3 - 2 Chemie Leipzig
MS Oberneuland MS1 - 0 Hannover 96 II
MS Jeddeloh MS1 - 1 Hannoverscher SC
MS Alemannia Aachen MS0 - 1 Borussia Mönchengladbach II
AMERİKA MAJOR LİGİ
BŞLMD Philadelphia Union BŞLMD 22:30 Atlanta United FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS Sporting Kansas City II MS1 - 1 Tulsa Roughnecks
ANDORRA 2. LİGİ
BŞLMD Sant Julia B BŞLMD 21:30 CF Atletic America
BŞLMD La Massana BŞLMD 21:30 CE Jenlai
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS Estudiantes de Rio Cuarto MS1 - 1 Nueva Chicago
MS Temperley MS0 - 0 Chacarita Juniors
53' Deportivo Riestra 53'0 - 0 San Martin Tucuman
34' Quilmes 34'0 - 0 Club Atlecio Estudiantes
BŞLMD Deportivo Santamarina BŞLMD 21:00 San Telmo
BŞLMD Tristan Suárez BŞLMD 21:00 Atletico Rafaela
BŞLMD Club Atletico Guemes BŞLMD 21:00 San Martin (SJ)
BŞLMD Ferro Carril Oeste BŞLMD 21:30 Guillermo Brown
BŞLMD Almagro BŞLMD 21:30 Villa Dalmine
BŞLMD Agropecuario BŞLMD 22:30 CA Mitre
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS Sarmiento MS0 - 1 Velez Sarsfield
MS Estudiantes MS1 - 1 Club Atletico Platense
56' Aldosivi 56'0 - 3 Gimnasia La Plata
BŞLMD Arsenal Sarandi BŞLMD 21:45 Lanus
BŞLMD Talleres BŞLMD 21:45 Rosario Central
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
MS Kastrioti MS1 - 1 Tirana
MS Teuta MS0 - 0 Dinamo Tirana
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS SC Wanderers MS2 - 0 Gold Coast Knights
MS Peninsula Power MS2 - 1 Brisbane Roar II
MS Queensland Lions MS2 - 0 Brisbane Strikers
MS Eastern Suburbs MS1 - 1 Capalaba FC
MS Brisbane Olympic MS1 - 1 Redlands City Devils
MS SC Wanderers MS1 - 0 Gold Coast Knights
MS Gold Coast United MS3 - 0 Magpies Crusaders United
MS Moreton Bay United Jets MS3 - 4 Logan Lightning
AVUSTURYA 1. LİGİ
MS FAC Team für Wien MS0 - 0 Rapid Wien II
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
MS Wolfsberger AC (A) MS1 - 1 Bad Gleichenberg
MS FC Anif MS3 - 1 SV Kuchl
MS Salzburger AK MS3 - 1 SV Grödig
MS SV Fügen MS3 - 1 Wacker Innsbruck II
MS Schwaz MS2 - 3 SV Wörgl
MS Hall MS1 - 4 WSG Swarovski Tirol II
MS FC Mauerwerk MS1 - 1 Bruck/Leitha
MS SK Bischofshofen MS0 - 2 St. Johann
BŞLMD Pinzgau Saalfelden BŞLMD 18:00 Wals Grünau
MS Seekirchen MS3 - 2 SV Austria Salzburg
MS Kufstein MS2 - 1 SC Imst
BŞLMD Admira Dornbirn BŞLMD 18:00 FC Egg
43' St. Anna 43'0 - 2 SK Treibach
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
MS WSG Swarovski Tirol MS4 - 2 Ried
MS Altach MS0 - 4 Austria Klagenfurt
MS Wolfsberger AC MS0 - 2 Red Bull Salzburg
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
MS Keşla MS1 - 1 Karabağ
MS Sebail MS1 - 2 Zire İ.K
BAE BAŞKANLIK KUPASI
MS Masafi Club MS2 - 0 City Football Club
MS Masfut MS1 - 2 Al Rams
MS Al Bataeh MS0 - 0 Al Taawon
MS Hatta MS4 - 1 Dibba Al-Hisn
BAHREYN KRAL KUPASI
MS Al Muharraq MS3 - 1 Malkiya
PS Al Budaiya PS0 - 0 Al Khalidiyah
6' Al-Ahli Manama 6'0 - 0 Al Ittifaq Maqaba
BELARUS 1. LİGİ
MS Isloch MS0 - 0 Torpedo Zhodino
MS FC Minsk MS2 - 1 FK Slutsk
45' Rukh Brest 45'0 - 2 BATE
BELARUS 2. LİGİ
MS Orsha MS1 - 4 NFK Krumkachy
MS Lida MS1 - 1 Slonim 2017
MS Belshina Bobruisk MS4 - 0 Naftan
BELÇİKA 1. LİGİ
MS Beerschot VA MS0 - 3 Eupen
58' Zulte Waregem 58'0 - 1 Kortrijk
BŞLMD Standard Liege BŞLMD 21:45 Sint Truiden
BELÇİKA 2. LİGİ
BŞLMD RWD Molenbeek 47 BŞLMD 21:45 Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS Rudar Prijedor MS2 - 0 Radnik Bijeljina
MS Tuzla City MS2 - 1 Velez
44' Borac 44'0 - 0 Sarajevo
BREZİLYA AMAPAENSE
MS Trem MS2 - 2 Santos AP
BREZİLYA SERİE A
BŞLMD Ceara SC BŞLMD 23:00 Chapecoense
BREZİLYA SERİE B
MS Remo MS1 - 0 Nautico
MS Goias MS1 - 2 Vila Nova
MS Brusque MS0 - 1 Vasco da Gama
BŞLMD Londrina BŞLMD 22:00 EC Vitoria
BŞLMD Confiança BŞLMD 23:30 Operario PR
BREZİLYA SERİE C
BŞLMD Parana BŞLMD 21:00 Oeste
BŞLMD Figueirense BŞLMD 23:00 Criciuma
BŞLMD Ferroviario BŞLMD 23:00 Floresta
BŞLMD Volta Redonda BŞLMD 23:00 Tombense
BŞLMD Paysandu BŞLMD 23:00 Manaus
BŞLMD EC Jacuipense BŞLMD 23:00 AED Altos
BŞLMD Mirassol BŞLMD 23:00 Novorizontino
BŞLMD EC Sao Jose BŞLMD 23:00 Ypiranga Erechim
BŞLMD Santa Cruz FC BŞLMD 23:00 Botafogo PB
BŞLMD Ituano FC BŞLMD 23:00 Botafogo-SP
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS Lokomotiv Plovdiv MS1 - 1 Botev Plovdiv
87' CSKA 1948 Sofya 87'1 - 0 Tsarko Selo
ÇEKYA 1. LİGİ
MS Ceske Budejovice MS3 - 1 Karvina
MS Pardubice MS0 - 1 Viktoria Plzen
MS Banik Ostrava MS4 - 1 Bohemians 1905
43' Fastav Zlin 43'1 - 1 Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
MS SK Lisen MS2 - 1 Vysocina Jihlava
MS Pribram MS1 - 4 MFK Vyskov
ÇEKYA 3. LİGİ
MS Motorlet Prag MS1 - 3 Slavia Prag B
MS Jablonec B MS1 - 3 SK Sokol Brozany
MS Banik Sokolov MS0 - 3 Loko Vltavin
MS Chlumec nad Cidlino MS2 - 3 Prepere
MS Hradec Kralove II MS1 - 0 Zbuzany
MS SK Benesov MS5 - 3 Jiskra Domazlice
MS FC Velke Mezirici MS1 - 0 Frydek-Mistek
MS Bohemians 1905 II MS2 - 3 Dukla Prag II
MS Sokol Hostoun MS2 - 0 SK Rakovnik
MS Slavia Karlovy Vary MS0 - 0 FK Admira Prag
MS Slovan Liberec B MS0 - 0 Sokol Zivanice
MS Kraluv Dvur MS0 - 0 Pisek
MS Povltava FA MS3 - 3 FK Slavoj Vysehrad
MS Jiskra Usti Nad Orlici MS1 - 2 Pardubice II
MS Slovan Velvary MS1 - 1 Sokol Zapy
MS FK Blansko MS2 - 1 Uhersky Brod
MS MSA Dolni Benesov MS2 - 2 Znojmo
MS SK Hanacka Kromeriz MS3 - 0 Hlucin
ÇİN 2. LİGİ
MS Kunshan FC MS4 - 0 Beijing Ligong
MS Chengdu Rongcheng FC MS2 - 1 Sichuan Jiuniu
MS Shenyang Urban MS2 - 4 Meizhou Hakka
MS Nantong Zhiyun MS4 - 2 Zibo Cuju F.C.
DANİMARKA 1. LİGİ
MS Lyngby MS3 - 1 Hvidovre
MS Fremad Amager MS1 - 0 Vendsyssel FF
DANİMARKA 2. LİGİ
MS FA 2000 MS1 - 1 Aarhus Fremad
MS Brabrand MS0 - 1 HIK (Hellerup)
MS Middelfart MS1 - 3 Hillerød
MS Kolding IF MS1 - 2 Skive
MS Thisted MS2 - 1 Næstved
EKVADOR PRİMERA
MS Independiente Del Valle MS1 - 1 Tecnico Universitario
BŞLMD Mushuc Runa BŞLMD 23:00 Orense
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS Madura United MS1 - 0 PSS Sleman
MS Arema MS0 - 0 PSIS Semerang
ESTONYA 1. LİGİ
MS TJK Legion MS1 - 2 Tallinna FCI Levadia
BŞLMD Pärnu JK Vaprus BŞLMD 19:00 Tartu JK Tammeka
ESTONYA 2. LİGİ
MS Tallinna FC Flora U21 MS5 - 1 Tartu JK Welco
FAROE ADALARI 1. LİGİ
BŞLMD TB Tvoroyri BŞLMD 17:30 HB Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
81' Chabab Mohammedia 81'0 - 1 Difaa El Jadida
BŞLMD Olympique Safi BŞLMD 21:15 Mouloudia Oujda
BŞLMD Youssoufia Berrechid BŞLMD 23:30 Rapide Oued Zem
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS Vaajakoski MS2 - 2 SJK Akatemia
MS VJS MS1 - 1 KaaPo
MS EPS MS1 - 1 Ilves-Kissat
MS FC Kiffen MS3 - 1 Mikkelin Kissat
MS PeKa MS1 - 0 Reipas
MS Grankulla IFK MS3 - 4 SalPa
MS Ilves II MS3 - 2 FC Jazz
MS Atlantis MS6 - 0 MyPa Myllykoski
MS Honka Akatemia MS1 - 1 HJS Akatemia
BŞLMD PIF BŞLMD 15:00 Tampereen Pallo-Veikot
MS RoPS II MS0 - 2 JJK Jyvaskyla
BŞLMD PK Keski-Uusimaa BŞLMD 17:00 JäPS
MS JS Hercules MS5 - 0 PS Kemi
MS KuFu-98 MS5 - 0 PK Keski-Uusimaa
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
MS Kokkolan Palloveikot MS1 - 0 Jippo Joensuu
MS TPS Turku MS4 - 1 Jaro
MS PK 35 MS2 - 1 Klubi 04
MS VPS Vaasa MS2 - 0 Ekenas IF
FRANSA LİGUE 1
MS Saint Etienne MS0 - 3 Nice
45' Strasbourg 45'0 - 1 Lille
BŞLMD Paris St Germain BŞLMD 22:00 Montpellier
BŞLMD Olympique Lyon BŞLMD 22:00 Lorient
FRANSA LİGUE 2
MS Bastia MS2 - 0 AC Ajaccio
GALLER KUPASI
MS Trefelin MS0 - 4 Connahs Quay
MS Cardiff Met University MS3 - 0 Barry Town
MS Buckley Town MS2 - 0 Monmouth Town
MS Airbus UK MS1 - 2 Haverfordwest
PS Saltney Town PS0 - 0 Penrhyncoch
MS Bala Town MS5 - 0 Pontypridd Town AFC
MS Penrhiwceiber Rangers MS1 - 3 Flint Town United
MS Swansea University MS1 - 0 Bangor City
MS Dinas Powys MS2 - 4 Guilsfield
PS Newtown PS5 - 6 Carmarthen
MS Aberystwyth MS4 - 1 Cefn Druids
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
85' Deportivo Achuapa 85'0 - 2 Solola
81' Coban Imperial 81'2 - 0 Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
MS Free State Stars MS0 - 0 Cape Town Spurs
MS Richards Bay MS1 - 1 Venda FC
MS Platinum City Rovers MS0 - 2 Pretoria Callies
GÜNEY AFRİKA PSL
MS Orlando Pirates MS0 - 2 Mamelodi Sundowns
MS AmaZulu MS1 - 0 Baroka FC
MS Sekhukhune United MS1 - 1 Lamontville Golden Arrows
MS Stellenbosch MS2 - 1 Chippa United
MS SuperSport United MS2 - 1 Maritzburg United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
84' Aris Limassol 84'3 - 2 Anorthosis
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS Bucheon MS2 - 3 Gyeongnam FC
MS Ansan Greeners MS1 - 0 Anyang
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS Changwon City MS1 - 3 Mokpo City FC
MS Cheongju FC MS2 - 0 Yangju Citizen
MS Gimpo Citizen MS3 - 1 Paju Citizen FC
MS Cheonan City MS3 - 0 Hwaseong FC
MS Gangneung City MS1 - 0 Pyeongtaek Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS Pohang Steelers MS2 - 4 Jeju United
MS Ulsan Hyundai MS1 - 0 Gwangju
MS Jeonbuk FC MS2 - 0 Incheon United
MS Daegu MS0 - 0 Suwon FC
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Shukura Kobuleti BŞLMD 00:00 Dila Gori
BŞLMD Dinamo Batumi BŞLMD 00:00 Torpedo Kutaisi
BŞLMD Lokomotif Tiflis BŞLMD 00:00 Saburtalo
BŞLMD Samgurali Tskhaltubo BŞLMD 00:00 Dinamo Tiflis
BŞLMD Samtredia BŞLMD 00:00 FC Telavi
MS Saburtalo MS2 - 1 Shukura Kobuleti
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
MS Slaven Belupo MS1 - 4 Dinamo Zagreb
40' Sibenik 40'0 - 1 NK Osijek
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
MS Willem II MS2 - 1 PSV Eindhoven
DA Vitesse DA0 - 1 Fortuna Sittard
DA Ajax DA1 - 0 Groningen
BŞLMD Utrecht BŞLMD 22:00 PEC Zwolle
BŞLMD Feyenoord BŞLMD 22:00 NEC Nijmegen
İNGİLTERE 1. LİGİ
MS Shrewsbury Town MS2 - 1 AFC Wimbledon
MS Oxford United MS1 - 1 Gillingham
MS Milton Keynes Dons MS1 - 0 Wycombe Wanderers
MS Ipswich Town MS1 - 1 Sheffield Wednesday
MS Cambridge United MS2 - 2 Fleetwood Town
MS Charlton Athletic MS2 - 2 Portsmouth
MS Burton Albion MS1 - 2 Lincoln City
MS Wigan Athletic MS2 - 0 Cheltenham Town
MS Rotherham United MS1 - 1 Crewe Alexandra
MS Plymouth Argyle MS2 - 1 Doncaster Rovers
MS Morecambe MS3 - 3 Accrington Stanley
MS Sunderland MS1 - 0 Bolton Wanderers
İNGİLTERE 2. LİGİ
MS Swindon Town MS0 - 0 Colchester United
MS Scunthorpe United MS0 - 1 Port Vale
MS Forest Green Rovers MS0 - 0 Tranmere Rovers
MS Hartlepool United MS1 - 1 Exeter City
MS Sutton United MS4 - 0 Carlisle United
MS Salford City MS2 - 2 Northampton Town
MS Walsall MS1 - 2 Bristol Rovers
MS Harrogate Town MS0 - 0 Stevenage
MS Leyton Orient MS0 - 0 Mansfield Town
MS Rochdale MS0 - 1 Oldham Athletic
MS Crawley Town MS2 - 1 Bradford City
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS Chelsea MS0 - 1 Manchester City
MS Manchester United MS0 - 1 Aston Villa
MS Watford MS1 - 1 Newcastle United
MS Leeds United MS1 - 2 West Ham United
MS Everton MS2 - 0 Norwich City
MS Leicester City MS2 - 2 Burnley
55' Brentford 55'1 - 2 Liverpool
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS Reading MS1 - 0 Middlesbrough
MS Blackpool MS1 - 0 Barnsley
MS Swansea City MS1 - 0 Huddersfield Town
MS Blackburn Rovers MS5 - 1 Cardiff City
MS AFC Bournemouth MS2 - 1 Luton Town
MS Stoke City MS2 - 0 Hull City
MS Sheffield United MS1 - 0 Derby County
MS Nottingham Forest MS1 - 1 Millwall
MS Birmingham City MS0 - 0 Preston North End
MS Bristol City MS1 - 1 Fulham
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
MS Boreham Wood MS2 - 1 Yeovil Town
MS Barnet MS3 - 1 Weymouth
MS King's Lynn Town MS0 - 1 Wealdstone
MS Eastleigh MS3 - 2 Woking
MS Aldershot Town MS0 - 1 FC Halifax Town
MS Maidenhead United MS1 - 1 Grimsby Town
MS Stockport County MS2 - 1 Wrexham
MS Dagenham & Redbridge MS5 - 1 Solihull Moors
MS Dover Athletic MS0 - 1 Bromley
MS Altrincham MS1 - 0 Notts County
66' Chesterfield 66'1 - 0 Torquay United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
MS Darlington MS1 - 2 York City
MS Welling United MS0 - 6 Dartford
MS Boston United MS2 - 1 Guiseley
MS Kettering Town MS1 - 2 Spennymoor Town
MS Farsley Celtic MS0 - 3 Alfreton Town
MS Chester MS5 - 1 Blyth Spartans
MS Gateshead MS3 - 0 Gloucester City
MS Curzon Ashton MS2 - 1 Bradford PA
MS Oxford City MS1 - 1 Hampton & Richmond
MS Tonbridge Angels MS3 - 1 Dorking Wanderers
MS St.Albans City MS1 - 0 Havant & Waterlooville
MS Hungerford Town MS1 - 1 Slough Town
MS Eastbourne Borough MS6 - 0 Braintree Town
MS Chelmsford MS0 - 2 Dulwich Hamlet
MS Billericay MS2 - 3 Hemel Hempstead Town
MS A.F.C. Fylde MS2 - 1 Kidderminster Harriers
MS A.F.C. Telford United MS0 - 2 Brackley Town
MS Bath City MS0 - 3 Maidstone United
MS Concord Rangers MS0 - 3 Chippenham Town
BŞLMD Southport BŞLMD 17:00 Chorley
MS Hereford MS1 - 1 Leamington
İRLANDA 1. LİGİ
BŞLMD Cobh Ramblers BŞLMD 21:00 Bray Wanderers
İSKOÇYA 1. LİGİ
MS Queens Park MS3 - 2 Peterhead
MS Dumbarton MS1 - 1 Alloa Athletic
MS East Fife MS0 - 2 Clyde
MS Montrose MS2 - 2 Falkirk
MS Cove Rangers MS1 - 0 Airdrieonians
İSKOÇYA 2. LİGİ
MS Kelty Hearts MS1 - 0 Stranraer
MS Forfar Athletic MS3 - 1 Albion Rovers
MS Annan Athletic MS1 - 3 Edinburgh City
MS Stenhousemuir MS1 - 2 Elgin City
MS Stirling Albion MS4 - 0 Cowdenbeath
İSKOÇYA KUPASI
BŞLMD Dalbeattie Star BŞLMD 17:00 Newtongrange Star
BŞLMD Buckie Thistle BŞLMD 17:00 Cumbernauld Colts
BŞLMD Bo'ness United BŞLMD 17:00 Wick Academy
BŞLMD Edinburgh University BŞLMD 17:00 Lothian Thistle
BŞLMD Cumnock Juniors BŞLMD 17:00 Formartine United
BŞLMD Haddington Athletic BŞLMD 17:00 Deveronvale
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
MS Dundee MS0 - 1 Rangers FC
MS Hearts MS3 - 0 Livingston
MS Motherwell MS2 - 1 Ross County
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS Inverness Ct MS2 - 1 Queen of South
MS Dunfermline MS0 - 0 Hamilton
MS Ayr United MS0 - 0 Greenock Morton
İSPANYA LA LİGA
MS Deportivo Alaves MS1 - 0 Atletico Madrid
MS Valencia MS1 - 1 Athletic Bilbao
54' Sevilla 54'1 - 0 Espanyol
BŞLMD Real Madrid BŞLMD 22:00 Villarreal
İSPANYA LA LİGA 2
MS Ibiza MS2 - 0 Burgos
70' Amorebieta 70'1 - 1 Eibar
70' Las Palmas 70'2 - 0 Ponferradina
İSRAİL 1. LİGİ
MS Hapoel Jerusalem MS0 - 0 Bnei Sakhnin
85' Hapoel Ironi Kiryat Shmona 85'1 - 0 Hapoel Nof HaGalil
43' Hapoel Tel Aviv 43'0 - 1 Hapoel Haifa
14' Hapoel Beer Sheva 14'1 - 0 Maccabi Tel Aviv
İSVEÇ 1. LİGİ
MS Utsiktens BK MS1 - 0 Lindome GIF
MS Gefle MS1 - 2 Örebro Syrianska
MS Hudiksvalls FF MS0 - 0 Karlstad
MS Torns MS1 - 1 Vanersborgs IF
MS Linköping City MS0 - 1 Qviding
MS Atvidaberg MS2 - 1 Lunds BK
MS Österlen FF MS4 - 1 Oskarshamns AIK
MS Pitea MS1 - 2 Sandvikens IF
MS Skovde AIK MS1 - 1 Tvaakers IF
MS IFK Malmö MS0 - 1 Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
MS Skelleftea MS4 - 0 Ytterhogdals
MS Angelholms MS2 - 2 Assyriska BK
MS Stenungsunds IF MS1 - 0 Grebbestads
MS Ahlafors IF MS3 - 4 Vanersborgs FK
MS FBK Balkan MS2 - 2 FC Rosengard
MS Ullareds MS3 - 1 Vinbergs IF
MS Kvarnsvedens IK MS0 - 1 Karlbergs BK
MS Savedalens MS4 - 1 Dalstorps
MS Eskilstuna City MS1 - 0 Karlslunds
MS Eskilsminne MS4 - 1 Onsala
MS BK Astrio MS4 - 0 Varbergs GIF
MS Kristianstads MS1 - 0 KSF Prespa Birlik
MS Trosa Vagnharad SK MS0 - 2 Smedby AIS
MS Huddinge MS1 - 1 Nyköpings
MS IFK Osterakers FK MS3 - 0 Arlanda
MS Rynninge MS2 - 2 Arameisk Syrianska
MS Kungsangens IF MS2 - 1 Jarfalla
MS Bodens BK MS1 - 1 Sandviks
MS FC Stockholm Internazionale MS4 - 0 IFK Lidingö
MS IK Oddevold MS4 - 1 IFK Skövde
MS BK Forward MS2 - 1 Lidköpings
MS Skiljebo SK MS0 - 1 Enskede IK
MS Husqvarna FF MS2 - 1 Höganas BK
MS Yxhults IK MS2 - 5 IK Gauthiod
MS Mjölby AI FF MS6 - 0 IFK Eskilstuna
MS Stöde IF MS2 - 2 Team TG FF
MS Frösö IF MS1 - 0 Friska Viljor
MS Hassleholms IF MS0 - 2 IFK Berga
BŞLMD Karlshamn BŞLMD 16:00 Sölvesborgs GoIF
MS Rappe Go IF MS0 - 2 IFK Hassleholm
MS Enköpings SK MS1 - 0 FC Gute
MS Varmbols FC MS1 - 1 United IK Nordic
MS Tidaholm MS1 - 2 Karlstad 2
MS Vastra Frölunda MS2 - 0 IK Tord
87' Syrianska 87'2 - 1 Tyresö
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
MS Malmö MS5 - 1 Örebro
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS Gais MS0 - 0 Falkenberg
MS Vasteras SK MS1 - 2 Sundsvall
MS Vasalund MS0 - 1 Akropolis IF
MS Landskrona MS1 - 0 Norrby
MS Jönköpings Södra MS0 - 0 IK Brage
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
90' Yverdon 90'1 - 0 Vaduz
BŞLMD FC Stade Ls Ouchy BŞLMD 21:30 Kriens
BŞLMD Thun BŞLMD 21:30 Neuchatel Xamax
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
86' Young Boys 86'2 - 1 St. Gallen
BŞLMD Servette BŞLMD 21:30 Lausanne
İTALYA SERİE A LİGİ
MS Spezia MS1 - 2 Milan
84' Inter 84'2 - 2 Atalanta
BŞLMD Genoa BŞLMD 21:45 Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
MS Monza MS3 - 1 Pordenone
MS Ascoli MS2 - 3 Brescia
MS Como MS1 - 1 Benevento
MS Cittadella MS1 - 2 Lecce
MS Reggina MS0 - 0 Frosinone
54' Cosenza 54'0 - 0 Crotone
İTALYA SERİE C LİGİ
MS Carrarese MS1 - 0 Fermana
MS Ancona-Matelica MS3 - 1 Lucchese
MS Olbia MS0 - 1 Cesena
MS Grosseto MS1 - 1 Gubbio
MS Vis Pesaro MS0 - 2 Pistoiese
MS Robur Siena MS0 - 2 Reggiana
MS Pontedera MS3 - 0 Montevarchi
MS Pescara MS1 - 1 Viterbese Castrense
MS Teramo MS0 - 1 Imolese
MS Modena MS1 - 2 Virtus Entella
İZLANDA PREMİER LİGİ
MS KA Akureyri MS2 - 2 FH
MS Breidablik MS3 - 0 HK Kopavogs
MS Vikingur R. MS2 - 0 Leiknir R.
MS Keflavik MS2 - 3 Akranes
MS Stjarnan MS0 - 2 KR Reykjavik
MS Fylkir MS0 - 6 Valur
JAPONYA J-1 LİGİ
MS Vegalta Sendai MS0 - 1 Tokushima Vortis
MS FC Tokyo MS1 - 2 Urawa Red Diamonds
MS Yokohama FC MS2 - 2 Yokohama Marinos
MS Avispa Fukuoka MS3 - 0 Sagan Tosu
JAPONYA J-2 LİGİ
MS Albirex Niigata MS1 - 0 Ventforet Kofu
MS Omiya Ardija MS1 - 0 Sagamihara
MS Thespakusatsu Gunma MS0 - 1 JEF United Ichihara
MS Kyoto Sanga MS2 - 0 Tochigi SC
MS Jubilo Iwata MS2 - 0 FC Ryukyu
MS Ehime FC MS0 - 4 Montedio Yamagata
MS Renofa Yamaguchi MS1 - 3 V Varen Nagasaki
JAPONYA J-3 LİGİ
MS Kagoshima United MS1 - 0 FC Gifu
BŞLMD Vanraure Hachinohe BŞLMD 13:00 Parceiro Nagano
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS AD Aserri MS1 - 1 Consultants Desamparados
MS Marineros de Puntarenas MS2 - 1 Escorpiones de Belen
MS San Jose FC MS1 - 1 Municipal Liberia
35' Puerto Golfito 35'0 - 0 Municipal Santa Ana
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
BŞLMD AD Guanacasteca BŞLMD 23:00 C.S. Cartagines
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
MS Queens University MS0 - 1 Institute
MS Newry City AFC MS1 - 1 Dundela FC
MS Annagh United F.C. MS0 - 1 H&W Welders
MS Knockbreda FC MS3 - 2 Dergview
MS Ballinamallard United MS0 - 0 Loughgall
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
MS Cliftonville MS1 - 0 Warrenpoint Town
MS Glentoran MS0 - 3 Crusaders
MS Glenavon MS0 - 0 Linfield
MS Portadown MS1 - 4 Dungannon Swifts
MS Coleraine MS3 - 0 Ballymena United
57' Larne 57'0 - 0 Carrick Rangers
LETONYA VİRSLİGA
İPT Ventspils İPT0 - 0 Valmiera
MS Riga FC MS0 - 1 FK Liepaja
İPT FK Liepaja İPT0 - 0 Rigas FS
İPT Spartaks Jurmala İPT0 - 0 Riga FC
LİTVANYA 1. LİGİ
MS Neptunas Klaipeda MS3 - 3 Atmosfera
87' Banga-2 87'1 - 0 BFA Vilnius
LİTVANYA A LYGA
MS Kauno Zalgiris MS2 - 0 Nevezis
87' Zalgiris Vilnius 87'1 - 1 FK Riteriai
LÜBNAN PREMİER LİGİ
- Tadamon Sour - - 0 Al-Hikma
- Bourj FC - - 0 Al-Ahed
- Shabab Al Sahel - - 0 Tripoli
- Al-Ansar - - 0 Sporting Athletic Club
MACARİSTAN 1. LİGİ
MS MTK Budapeşte MS1 - 0 Mezökövesdi
MS Gyirmot MS2 - 4 Budapeşte Honved
14' MOL Fehervar FC 14'0 - 0 Puskas Akademia FC
MAKEDONYA 1. LİGİ
- Struga Trim-Lum - - 0 Shkendija
MALTA 1. LİGİ
MS Gudja United MS2 - 0 Valletta
45' Floriana 45'0 - 2 Hamrun Spartans
BŞLMD Hibernians BŞLMD 22:00 Santa Lucia
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS Puebla MS1 - 1 Cruz Azul
ERT FC Juarez ERT0 - 0 Queretaro
MS Club Tijuana MS0 - 0 Mazatlan FC
MISIR KUPASI
44' Al Ahli 44'0 - 0 ENPPI
MOLDOVA 1. LİGİ
MS FC Dinamo Auto MS0 - 7 FC Sheriff
86' Zimbru 86'1 - 1 Sfintul Gheorghe
NON LİG PREMİER
MS Truro City MS4 - 1 Chesham United
MS Merthyr Town MS2 - 3 Farnborough Town
MS Weston Super Mare MS1 - 3 Hartley Wintney F.C.
MS Harrow Borough MS2 - 0 Dorchester Town
MS Taunton Town MS3 - 0 Walton Casuals
MS Buxton MS2 - 2 Morpeth Town
MS Grantham Town MS1 - 2 Scarborough
MS Gainsborough Trinity MS1 - 1 Radcliffe Borough
MS Lancaster City MS3 - 2 Ashton United
MS Alvechurch MS1 - 0 Biggleswade Town
MS Kings Langley MS3 - 0 Poole Town
MS Hendon MS3 - 1 Wimborne Town
MS Gosport Borough MS3 - 2 Tiverton
MS Yate Town MS4 - 0 Beaconsfield SYCOB
MS Salisbury City MS4 - 2 Swindon Super Marine
MS Redditch United MS0 - 1 Peterborough Sports
MS Nuneaton Borough MS2 - 3 Coalville Town
MS Lowestoft Town MS2 - 0 Stratford Town
MS Leiston MS2 - 1 Hednesford Town
MS Bromsgrove Sporting MS1 - 2 Royston Town
MS AFC Rushden & Diamonds MS2 - 1 Hitchin Town
MS Banbury United MS5 - 1 St Ives Town
MS Stalybridge Celtic MS5 - 2 United Of Manchester
MS Nantwich Town MS0 - 1 Basford United
MS Witton Albion MS1 - 0 Mickleover Sports
MS Metropolitan Police MS1 - 1 Hayes&Yeading Utd.
MS South Shields MS3 - 2 Warrington Town
MS Whitby MS1 - 0 Hyde United
MS Stafford Rangers MS1 - 1 Atherton Collieries
MS Stourbridge MS1 - 1 Needham Market
MS Rushall Olympic MS2 - 0 Barwell
MS Bamber Bridge MS2 - 4 Matlock Town
NORVEÇ 1. LİGİ
MS Ranheim MS2 - 2 Asane
MS Sandnes MS2 - 1 Stjordals Blink
MS Aalesund MS3 - 2 Strommen
MS Ull Kisa MS0 - 2 Raufoss
MS KFUM MS2 - 0 Grorud
MS Sogndal MS0 - 0 Bryne
NORVEÇ 2. LİGİ
MS Alta MS3 - 1 Senja
MS Baerum MS4 - 1 Moss
MS Kongsvinger MS6 - 0 Eidsvold TF
MS FK Arendal MS2 - 2 Skeid
84' Hodd 84'1 - 1 Asker
NORVEÇ ELİTESERİEN
86' Lillestrom 86'0 - 2 Tromso
86' Stromsgodset 86'5 - 0 Sarpsborg 08
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
MS Kuruvchi Kokand 1912 MS1 - 1 Andijan
MS Pakhtakor MS3 - 1 Turon
PERU PRİMERA - CLAUSURA
87' Universidad Tecnica Cajamarca 87'0 - 2 Ayacucho FC
BŞLMD Carlos Mannucci BŞLMD 21:15 Cienciano
BŞLMD Alianza Atletico BŞLMD 23:30 Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
MS Odra Opole MS4 - 2 GKS Katowice
84' Arka Gdynia 84'2 - 0 Puszcza Niepolomice
BŞLMD Chrobry Glogow BŞLMD 21:30 GKS Jastrzebie
POLONYA 2. LİGİ
MS Pogon Grodzisk Mazowiecki MS1 - 1 Motor Lublin
MS Sokol Ostroda MS1 - 3 Ruch Chorzow
90' KKS 1925 Kalisz 90'2 - 0 Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
MS Stal Mielec MS1 - 0 Radomiak Radom
MS Warta Poznan MS0 - 2 KGHM Zaglebie Lubin
BŞLMD Legia Varşova BŞLMD 21:00 Rakow Czestochowa
PORTEKİZ KUPASI
MS Vianense MS0 - 2 Vitoria Setubal
BŞLMD União Coimbra BŞLMD 13:00 Maritimo Graciosa
BŞLMD Sao Joao Ver BŞLMD 16:00 Leixoes
BŞLMD Os Limianos BŞLMD 17:00 Berço Sc
BŞLMD FC Vinhais BŞLMD 17:00 Nacional Madeira
MS Uniao Idanhense MS0 - 2 Sporting Covilha
UZS Pevidem UZS1 - 3 Trofense
BŞLMD Aguias do Moradal BŞLMD 17:00 SF Damaiense
MS Sertanense MS0 - 1 Mafra
BŞLMD Olhanense BŞLMD 17:00 GD Santa Cruz de Alvarenga
BŞLMD Condeixa BŞLMD 17:00 Lagos
MS Pombal MS0 - 4 Leca
BŞLMD UFC Moitense BŞLMD 17:00 FC Anca
BŞLMD F.C. Oliveira do Hospital BŞLMD 17:00 Uniao Madeira
MS CF Canelas 2010 MS2 - 4 Casa Pia
BŞLMD Futebol Clube de Serpa BŞLMD 17:00 Olivais
MS GD Fontinhas MS0 - 1 Uniao Torreense
BŞLMD Ferreira de Aves BŞLMD 17:00 Academico de Viseu
UZS Alpendorada UZS1 - 2 Academica
BŞLMD Uniao Montemor BŞLMD 17:00 Vilaverdense
MS AR Sao Martinho MS0 - 1 Benf. C. Branco
MS Imortal MS0 - 2 Vilafranquense
PS Loures PS11 - 12 Oriental Dragon
MS Estrela de Vendas Novas MS0 - 2 Paredes
BŞLMD U. Tomar BŞLMD 17:00 Uniao Leiria
BŞLMD Sintrense BŞLMD 17:00 Macedo Cavaleiros
BŞLMD ADC Rebordelo BŞLMD 17:00 Cinfaes
MS Caldas MS1 - 0 Amora
BŞLMD Vila Mea BŞLMD 17:00 Feirense
MS Sacavenense MS0 - 4 Fafe
BŞLMD Oliveirense BŞLMD 17:00 Arronches e Benfica
MS Belenenses MS5 - 3 Pero Pinheiro
MS Espinho MS1 - 0 Merelinense
BŞLMD Camacha BŞLMD 17:00 Ribeirao
BŞLMD Anadia BŞLMD 18:00 Coruchense
BŞLMD Sao Roque BŞLMD 18:00 Farense
BŞLMD Felgueiras BŞLMD 19:00 Chaves
BŞLMD Rabo De Peixe BŞLMD 19:00 Associaçao Desportiva De Castro Daire
BŞLMD Louletano BŞLMD 19:00 Salgueiros
BŞLMD FC Ferreiras BŞLMD 19:00 Estrela da Amadora
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS Moreirense MS2 - 1 Arouca
44' Vitoria Guimaraes 44'0 - 2 Benfica
BŞLMD Tondela BŞLMD 22:30 Famalicao
PRİMERA DİVİSİON RFEF
MS Algeciras MS0 - 0 Sabadell
MS Cultural Leonesa MS4 - 2 Valladolid B
MS Cornella MS1 - 1 Castellon
MS Calahorra MS1 - 0 Celta Vigo B
44' UCAM Murcia 44'0 - 0 Andorra
44' Real Union 44'0 - 0 Badajoz
ROMANYA LİGA 1
MS FC Arges Pitesti MS0 - 0 Chindia Targoviste
BŞLMD FCSB BŞLMD 21:00 FC Academica Clinceni
RUSYA 1. LİGİ
MS SKA-Khabarovsk MS2 - 0 Veles Moskova
MS Tom Tomsk MS2 - 1 PFC Kuban
MS Volgar Astrakhan MS0 - 1 Olimp-Dolgoprudny
MS Rotor Volgograd MS1 - 0 Kamaz
MS FK Orenburg MS2 - 0 Yenisey Krasnoyarsk
MS Metallurg Lipetsk MS0 - 0 Tekstilshchik
MS Akron Togliatti MS1 - 0 Torpedo Moskova
MS Fakel MS3 - 0 Spartak Moskova II
MS Neftekhimik MS4 - 1 Krasnodar-2
87' Baltika 87'1 - 1 Alaniya Vladikavkaz
RUSYA PREMİER LİGİ
MS Khimki MS0 - 0 Lokomotiv Moskova
MS Zenit MS2 - 1 Krylya Sovietov
85' Spartak Moskova 85'2 - 0 Ufa
SAN MARİNO 1. LİGİ
- SS Pennarossa - - 0 San Giovanni
- FC Fiorentino - - 0 Folgore
- Domagnano - - 0 Cailungo
- Juvenes/Dogana - - 0 Tre Penne
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS Backa Topola MS1 - 0 Vojvodina
45' Kolubara 45'1 - 1 Radnicki Nis
SLOVAKYA 2. LİGİ
MS Zilina II MS1 - 1 FC Rohoznik
BŞLMD Partizan Bardejov BŞLMD 16:30 Humenne
MS Dubnica MS0 - 1 Dukla Banska Bystrica
MS Puchov MS2 - 1 FC Samorin
ERT Slavoj Trebisov ERT0 - 0 MFK Skalica
MS Komarno MS1 - 1 FK Kosice
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
87' Zlate Moravce 87'2 - 2 Tatran Liptovsky Mikulas
87' SKF Sered 87'0 - 1 Zemplin Michalovce
87' Zilina 87'0 - 2 Ruzomberok
90' Senica 90'0 - 3 Slovan Bratislava
SLOVENYA 1. LİGİ
BŞLMD Olimpija Ljubljana BŞLMD 21:15 NK Radomlje
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
MS Al Fateh MS0 - 1 Al Hazm
20' Al-Raed 20'0 - 0 Al Faysali
SÜPER LİG
MS Demir Grup Sivasspor MS4 - 0 VavaCars Fatih Karagümrük
MS Fraport TAV Antalyaspor MS1 - 0 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
84' Adana Demirspor 84'3 - 0 Gaziantep FK
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS Huachipato MS1 - 1 Palestino
MS Unión La Calera MS2 - 0 O'Higgins
MS Cobresal MS2 - 0 Deportes Antofagasta
BŞLMD Union Espanola BŞLMD 21:00 La Serena
BŞLMD Melipilla BŞLMD 23:30 Audax Italiano
TACİKİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD FK Khujand BŞLMD 14:00 Kuktosh
MS CSKA Pomir Dushanbe MS4 - 0 Dushanbe 83
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS Bangkok United MS2 - 0 Buriram United
MS Chiangrai United MS1 - 2 Prachuap FC
MS Khonkaen MS0 - 7 Chonburi
TFF 1. LİG
MS Bereket Sigorta Ümraniyespor MS1 - 0 Manisa FK
MS BB Erzurumspor MS3 - 1 Adanaspor
84' Gençlerbirliği 84'1 - 0 Beypiliç Boluspor
TFF 2. LİG
MS Turgutluspor MS0 - 0 Çorum FK
TFF 3. LİG
MS Fatsa Belediyespor MS0 - 2 Arnavutköy Bld. Gençlikspor
MS Başkent Gözgözler Akademi FK MS0 - 2 Batman Petrolspor
MS Yomraspor MS2 - 0 68 Aksaray Belediyespor
MS 52 Orduspor FK MS2 - 1 Kızılcabölükspor
MS Altındağspor MS2 - 0 Hacettepe
MS Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK MS4 - 2 Siirt İl Özel İdaresispor
MS Ağrı 1970 Spor MS3 - 0 Kardemir Karabükspor
MS 1954 Kelkit Belediyespor MS2 - 0 Kahta 02 Spor
MS Artvin Hopaspor MS3 - 1 Hendekspor
MS Karbel Karaköprü Belediyespor MS3 - 1 Ceyhanspor
MS Malatya Yeşilyurt Belediyespor MS1 - 1 Beyoğlu Yeni Çarşı FK
MS Karaman Belediyespor MS3 - 2 Nevşehir Belediyespor
MS Çarşambaspor MS1 - 3 Kuşadasıspor
MS Osmaniyespor FK MS4 - 0 Elazığspor
MS Bitexen Düzcespor MS3 - 2 Redoks Darıca Gençlerbirliği
MS Çankaya FK MS0 - 0 Gümüşhanespor
MS İskenderunspor A.Ş. MS3 - 3 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
MS Kırıkkale Büyük Anadoluspor MS0 - 2 Esenler Erokspor
MS Çatalcaspor MS5 - 1 Sancaktepe FK
MS Bursa Yıldırımspor MS2 - 0 Formül Erbaaspor
MS Bayrampaşa Spor A.Ş. MS1 - 1 Iğdır FK
MS Modafen MS1 - 1 Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK
MS Belediye Derincespor MS1 - 1 İçel İdmanyurdu SK
MS Büyükçekmece Tepecikspor MS2 - 2 Edirnespor
88' Fethiyespor 88'2 - 0 Mardin 1969 Spor
85' Karşıyaka 85'0 - 0 Ofspor
UKRAYNA 2. LİGİ
MS Ahrobiznes Volochysk MS0 - 0 Podillya-Khmelintskyi
BŞLMD VPK-Ahro Shevchenkivka BŞLMD 15:30 Olimpik Donetsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS Olexandria MS2 - 1 FC Mariupol
MS Shakhtar Donetsk MS4 - 1 Veres Rivne
57' Rukh Lviv 57'0 - 2 Dinamo Kiev
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS Plaza Colonia MS4 - 0 Villa Espanola
65' Atl. River Plate 65'0 - 1 Deportivo Maldonado
BŞLMD Cerro Largo BŞLMD 21:15 Liverpool Montevideo
ÜRDÜN 1. LİGİ
MS Shabab Al Ordon MS3 - 2 Al-Wihdat
13' Sahab 13'0 - 0 Al-Jalil
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS UCV MS4 - 0 Atletico Venezuela
BŞLMD Zulia BŞLMD 23:00 Estudiantes Merida

Canlı skor, canlı maç sonuçları, canlı maç anlatımı, maç sonuçları, maç skorları, iddaa canlı skorlar ve iddaa maç sonuçlarını Ha-ber.com'un canlı maç skoru sayfasından takip edebilirsiniz.