LVM Fikret Odağ

CİNSEL ORGANA SORDULAR “EVET” DEDİ!

20.05.2020 16:36

Dinden bahsederek bir açıklama yapanın kendi hayatına bakın. Kendisi nasıl yaşıyor. Kendisi aynısını yapmış ise, en azından dediğini uygulamış diyebilirsiniz. Sonrada davranışı…

Dinden bahsederek bir açıklama yapanın kendi hayatına bakın. Kendisi nasıl yaşıyor.

Kendisi aynısını yapmış ise, en azından dediğini uygulamış diyebilirsiniz. Sonrada davranışı normal mi diye tartışırız. İşimize gelirse örnek alır, gelmezse vazgeçeriz, hepsi bu.

Kendisi 24 yaşındayken 22 yaşındaki bir bayanla evlenen Fatih Erbakan, “Anadolu’da yıllardan beri büyüklerimiz 14-15-16 yaşında evlenmiş, mutlu yuva kurmuşlardır. 15 yaşında biri cinsel olgunluğa eriştiğine göre rızası geçerlidir” dedi.

Cinsel olgunluğa erişmişse rızası yeterlidir lafı takıldı aklıma.

Bence “Kuş ötüyorsa, erkek olgundur kafası da çalışır “anlamına geliyor halk dilinde. Şimdi bunu bir kenarda tutalım.

Gelelim “En üstün nitelikli insan, yeryüzünde 13-16 yaşındaki, ya da 12-18 olarak büyütelim…Bu yaşlarda çok muazzam rejenerasyon kabiliyeti var. Vücudu mükemmel falan…Yani bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş.” Diyen İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven’e ;

O da diyor ki benim anladığım kadarı ile “12 yaşında iyi doğurur”. Şimdi 10 yaşındayken söz kesmek lazım, yıl sonuna da nişan yapsalar etti mi 11. Hemen nikah kıyıp ilişkiye girmek lazım ki 12’sinde çocuk doğursun.9 ay sürecek neticede!

Şimdi Erbakan kızını 14 yaşında evlendirir mi. Ya da iş kurmak istese sermayeyi güvenip verir mi. Olmadı üstündeki malları 14 yaşındaki bir çocuğa devreder mi?

Geldik profesöre. 10 yaşındayken kızını verir misin? İstemeye gelseler dinler misin?

Madem sen yapmıyorsun, Millete neden anlatırsın, niyetiniz ney anlayamadım.

Bende konuya destek vermek istiyorum. Seçmen yaşını 14’e indirelim, bakalım küçüğün cinselliği yerindeyse oy kullansın. Yaşı geçmiş ihtiyarlara da test yapılsın, güç bitmişse oy kullanmasın!

Hatta benim daha iyi bir fikrim var. Erkeklerin ölçümünü Siyasi liderler yapsın. Bu oy verebilir diyorsa gidip kullanalım, yoksa başımız önümüzde dönelim evimize. Söylentileri şimdiden duyar gibiyim “filanın kocası varya, sandığın tam başından dönmüş “.

Hadi her kes liderini beğensin!

#

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler