Avrupa Örgütleri Kılıç’ı yalnız bırakmadı

Avrupa Örgütleri Kılıç’ı yalnız bırakmadı

ABONE OL
00:00 - 30/11/1999 00:00
Avrupa Örgütleri Kılıç’ı yalnız bırakmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kaplan
Best

Avrupa Örgütleri Kılıç’ı yalnız bırakmadı


CHP İstanbul Maltepe Belediye başkanı seçilen Ali Kılıç’ı, CHP Avrupa Örgütleri yalnız bırakmadı. Kılıç, Maltepe`de teşekkür konuşması yaptı.


2014 Yerel seçimlerinde CHP Maltepe Belediye Başkanlığını büyük bir farkla kazanan Ali Kılıç, Maltepe Meydanında Maltepelilere seslendi.


2014 Yerel seçimlerinde CHP Maltepe Belediye Başkanlığını büyük bir farkla kazanan ve uzun yıllar Almanya’nın Münih kentinde yaşayan Ali Kılıç, Maltepe Meydanında Maltepelilere seslendi.


Miting havasında geçen kalabalığa seslenen ,,Ben tüm Maltepe’nin ayrım yapmadan hizmetkârıyım”  diyen Kılıç, “ Partimin ilçesi, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte gece gündüz çalıştık. Bizlere destek olan, bizleri bağrına basan tüm Maltepelilerle birlikte bu seçimi büyük bir farkla kazandık. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.”


BEN MALTEPE’NİN BAŞKANI OLACAĞIM


“Tüm engellemelere, Tüm karalamalara rağmen Seçimi almayı başaramayan Ak Parti, son olarak İlçe Seçim Kurulunda da çaba sarf etmelerine rağmen Maltepe Halkı kararını doğrudan yana vermiştir. Bu gün Belediye başkanı olarak diyorum ki Maltepe’de sevgi kazanmıştır. Ben artık tüm Maltepe’nin Belediye başkanı olarak, dil, din, cinsiyet, o parti, bu parti diye hiçbir ayrım yapmadan tüm Maltepelilerin bir hizmetkârı olacağım. Seçim süresince verdiğim her sözün, her projenin arkasındayım.  Bütün yapacağımız çalışmaları da önce sizinle paylaşacağım.”


Sabahtan itibaren Mahalleleri gezerek her gün bir evde kahvaltı yapacağını belirten Kılıç, “ Bana en az oy çıkan Başıbüyük’ten çalışmalara ve ziyaretlere başlayacağım. Başıbüyük mahallesi belediyemizden en çok hizmeti görecektir. Çünkü ben söz verdim. Ben insana hizmet vereceğim ve hiçbir ayrım yapmayacağım. Bana inana, güvenen insanların güvenini boşa çıkarmayacağım. Bize destek olan olmayan tüm Maltepelilere teşekkür ediyorum.” dedi.


Kılıç’ı Avrupa’dan gelen CHP birlik yöneticileri yalnız bırakmadı. Yurtdışı Örgüt temsilciliğini de yürüten Kılıç, bu başarıyı elde etmesinde yurtdışı birliklerinin büyük katkısı olduğunu ifade ederek, yurtdışında örgütlenmenin önemine değindi.


ha-ber.com/İstanbul

Inal

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.