ATATÜRK’E KÜFRETTİLER MASKE TAKMADIK!

12.05.2021 16:23

Annesine bile dil uzatanlar oldu. Bunu diyen mikroptur, bize bulaşmasın maske takalım diyen olmadı. Atamıza bile sahip çıkmadık. Ayyaş diyenlere tepki için ne yaptınız ki? Keşke iki gün meydanlara inseydik "Atatürkçü maskesi" takıp.

Yoklukta ülke kuranları, dış güçlerden faizle borç alıp bu günleri atlatmaya çalışanlar eleştirdiğinde ne dediniz?

Virüsten korkup maske takanlar, elini en az 20 saniye sabunla yıkayanlara sesleniyorum. Her yıkamadan sonra da kolonya ile abdest alanlardan bahsediyorum.

Atatürk’e saldıran mikroplara karşı nasıl bir önlem aldınız bugüne kadar.

Peki Cumhuriyete saldıran mikroplara ne demeli. Hem de hiç şekil değiştirmeden neredeyse 100 senedir aynı yobaz görünüşü altında saldırdılar. Bunlara karşı ne önlem alındı bu Memlekette. Keşke " Cumhuriyetçi maskemizle " gösteriler yapsaydık.

Türklüğü neredeyse Araplardan sonra ikinci sıraya koymaya çalışanlara karşı aldığınız önlemler var mıydı?

Örfleriniz çiğnendi. Anaya hakaret edenlere, Milletin nerelerine koyacaklarını söyleyenlere ne dediniz. Alın teri ile eve ekmek götüren bir toplumdan, devletten yardım almanın yollarını araştıran bir nesil üreteceğiz yakında. Farkında mısınız?

Eskiden bir hak vardı, liyakat vardı devlet kadrolarında. Sınava girerlerdi, şartlar uyarsa işe girilirdi. Şimdi ise torpilsiz iş bulmak neredeyse imkânsız. Maske takıyor musunuz, haksızlık yapmak bulaşıcıdır diye.

Bir mikroba verdiğimiz tepkiyi, onlarca “mikroba “vermedik.

Tüm değerlerimiz eridi. Hükümete dış güçler ağzına geleni sayınca bile tepki veremiyoruz. Askerimizin başına çuval geçirildiğinde bile meydanlara inemedik. Fakat şimdi toplumun gazını almak için Filistin’e destek çığlıkları attırıyorlar.

Kimse bana bu gösterilerin Halk tarafından yapıldığını anlatmasın. Halk askerinin başına çuval geçirildiğinde meydana inmemişse, başka bir ülke için gösteri yapmaz.

Hakkını aramak için, yani emeklilikte yaş için meydana inmemişse başkasının hakkı içinde inmez.

On binlerce taraftarı torpille devlet kadrolarına yerleştirmiş cemaat ve bu hükümet zamanında olmuş hepsi de. Buna hesap sormayan halk başka bir şey için ayaklanmaz.

Cumhuriyetçilerin, Halkçıların, Milliyetçilerin ve satılmamış Müslümanların söyleyeceği laf yok mudur?

Bu ülkede her şey güzel midir? İşsizlik, açlık, ekonomi diye bir sorun yok mudur?

Kimi iş için kimi yardım için susuyor. Kimi makam için satıyor doğrularını.

Cumhuriyet aşısı artık gücünü kaybetti. Açlıkla terbiye olanlar hiçbir hastalıktan korkmazlar. Bu düzen yıkıldığında, tekrar baştan kuracak gücümüzün kalmadığını göreceksiniz. Çöken bir ekonomi, bir dilim ekmeğe satılmış değerleri göreceksiniz yakında. En sonunda da yabancılara satılmış topraklarımız olacak. Filistin kadar karışacağız, fakat topraklarında bizim için gösteri yapılan bir ülke olmayacak!

Dış güçlerin çiftliğinde, sezonluk amele olmaktan başka çare kalmayacak. Tarımın ve hayvancılığın önemini başkalarına çalışırken öğreneceğiz!

Hadi şimdi iyi bayramlar ….

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Yazarın Diğer Yazıları