banner216
Öne Çıkanlar terör Demokrasi Polis TDI Berlin İslamiyet

Niş yakınlarındaki Bosphorus Boğaziçi Hoteli hizmet’e girdi

Her yıl özellikle yaz aylarında okul tatilinde yüzbinlerce insanımız uçak biletlerinin fahiş fiyatı nedeniyle de özel araçlarıyla Türkiye`ye izine, tatile gidiyorlar.

banner197
Niş yakınlarındaki Bosphorus Boğaziçi Hoteli hizmet’e girdi

 

Niş yakınlarındaki Bosphorus Boğaziçi Hoteli hizmet’e girdi

Her yıl özellikle yaz aylarında okul tatilinde yüzbinlerce insanımız uçak biletlerinin fahiş fiyatı nedeniyle de özel araçlarıyla Türkiye`ye izine, tatile gidiyorlar.

Farklı rotalardan binlerce kilometrelik yolu kat etmek zorunda kalan vatandaşlarımızın çoğunun durup dinlenmeden araba sürmesi çoğu zaman ölümlede sonuçlanan kazalara neden oluyor. Şimdiye kadar yollarda tam dinlememenin bir nedeni de tesis yoksunluğuydu. Şimdi bu sorun bir nebze çözülmüş gibi görünüyor. Almanya ile Türkiye güzergâhının en uzun süren Sırbistan bölümünde Niş’e varmadan 30 kilometre kala Aleksinaç çıkışından bir önceki otoyol çıkışından ulaşılan yeni açılan Morava Irmağı`nın hemen yanıbaşındaki yeşillikler içindeki 4 yıldızlı Bosphorus (Boğaziçi) Hotel ve İstanbul Restaurantı adeta göz kamaştırıyor. Restaurantta Türkiye`den bir aşçı ve Türkçe konuşan personel bulunuyor. Vatandaşlarımız şu an menüde ızgara ağırlıklı Türk yemeklerini tadabilirler.

Şimdiye kadarkilerden çok daha kaliteli olan ve profesyonel hizmet veren dinlenmek, soluklanmak için ideal bir mekân olan bu tesisler 1992 de Yugoslavya`daki iç harpten dolayı Türkiye`ye İstanbul`a gelip yerleşen Kosovalı bir Türke ait.Amacımız vatandaşlarımızı dinlendirmek, rahatlatmak

Boğaziçi Hotel ve Restoranını çocukları, yeğenleri ve farklı dilleri konuşan personeliyle işleten tekstilci Fevzi Şilik müşterileriyle bizzat ilgileniyor. Fevzi Şilik,

“Binlerce kilometrelik mesafeyi kat ettikten sonra Türkiye’ye giriş yapan Avrupadaki Türkiyeli gurbetçiler yine memleketlerine gitmek üzere yollarına devam ediyorlar. Bu uzun yolculuklar sırasında başta arabayı sürenler olmak üzere ve diğer aile efradı müthiş yorgun düşüyorlar ve kazalar oluyor. Otelimize gelip kalsınlar dinlensinler, fiyatlarımız makul. Kendilerini evlerinde gibi hissedecekler. Gurbetçi ve diğer sürücülerin kalan yollarına güvenli dinlemiş bir şekilde devam etmeleri en büyük hizmet amacımız. Park yerlerinde, yol kenarlarında yatmak insanımıza hiç bir medeni insana yakışmaz. Hotelimizin kapasitesini artıracağız, ön taraftaki Benzin İstasyonunuda açarsak vatandaşlarımıza komple hizmet vermiş olacağız” dedi.

Ben de Türkiye`den Almanya`ya dönüşte ailemle bu tesislerde kaldım orada mola veren insanlarla konuştum hepsi memnundu. Bu nedenle Boğaziçi Hotelinin sahibinin sözlerine katılıyorum. Dinlenip yola zinde biçimde devam etmek isteyen sağlığını, can güvenliğini ve zevkini düşünen herkese bu tesisi önemle tavsiye ederim.

İlgi duyanlar ve İletişim için Tesisin Internet sayfasının Adresi www.bosphorushotel.rsha-ber.com/Mehmet Tanlı/Niş
banner201
Anahtar Kelimeler:
Bosphorus Boğaziçi Hoteli

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner309

banner310

banner311

banner312

banner313

banner174

sanalbasin.com üyesidir