banner216
Öne Çıkanlar Almanya otomobil PKK Türkiye Berlin Grindel

Kılıçdaroğlu: Bunlar uzun süre dayanamazlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Türkiye’yi bu badireden çıkaracağız. Bunlar uzun süre dayanamazlar, yönetemiyorlar Türkiye’yi. Yönetemezler de zaten' açıklamasında bulundu.

banner197
Kılıçdaroğlu: Bunlar uzun süre dayanamazlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 95. kuruluş yıl dönümünde 81 il başkanına yönelik bir konuşma gerçekleştirdi.

"16 yılda memleketi bu hale getirdiler. İsraf ve rant ekonomisi üzerine bir politika güttüler. 16 yılda vatandaştan katrilyonlarca lira vergi topladılar. Devletin Telekom'unu bile haraç mezat sattılar, adam kârı dışarı götürdü, borcunu bize bıraktı. Bununla ilgili de suç duyurusunda bulunacağız" diyen Kılıçdaroğlu, "Devleti tepeden tırnağa yeniden yapılandıracağız, liyakat esasını getireceğiz. Erdoğan Kırgızistan'a gidiyor, heyette oğlu da var, devletin protokolünde. Senin oğlunun ne işi var devletin protokolünde. Dolar bazında ihale yaptılar, sanki bu ülkede Türk Lirası geçersiz. Sevgili Erdoğan sen dolar baronlarının adamısın. Tazminat davası mı açacaksın, aç bakalım. Türkiye'yi bu badireden çıkaracağız. Bunlar uzun süre dayanamazlar, yönetemiyorlar Türkiye'yi. Yönetemezler de zaten" ifadelerini kullandı. (Kaynak:sol Haber)

ha-ber.com

banner201
Anahtar Kelimeler:
KılıçdaroğluCHPTürkiye

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner309

banner310

banner311

banner312

banner313

banner174

sanalbasin.com üyesidir