banner216
Öne Çıkanlar ekonomi Aile Almanya Ankara Polis Berlin

İmam hızlı yükseldi, Pamukkale Müdürü oldu

Pamukkale ve Ören yerleri Kültür ve Turizm İşletme Müdürlüğüne daha önce imamlık yapmış olan bir memur atandı. İmamın kardeşi AKP Milletvekili.

banner197
İmam hızlı yükseldi, Pamukkale Müdürü oldu

 

 

İmam hızlı yükseldi,Pamukkale Müdürü oldu

Pamukkale ve Ören yerleri Kültür ve Turizm İşletme Müdürlüğüne daha önce imamlık yapmış olan bir memur atandı. İmamın kardeşi AKP Milletvekili.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçen yıl eylül ayında güvenlik görevlisince makam otomobiliyle Pamukkale'ye giriş kapısından alınmamasının ardından, Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olan Nevzat Sallıo, tepkiler üzerine görevinden ayrıldı.

Sallıo'nun yerine İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Himmet Şefik Akder bir süre vekaleten işletme müdürü olarak görevlendirildi.

Geçen hafta Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürlüğü'ne AKP Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın kardeşi Mustafa Uçar atandı.

Yaklaşık 10 yıl Pamukkale beldesindeki Aşağı Cami'de imamlık görevini yürüten Mustafa Uçar, üç yıl önce Denizli İl Özel İdaresi'ne geçti.

Burada Personel biriminde çalışan Uçar üç ay önce de Acıpayam Özel İdaresi Müdürü oldu.

Ardından son atamayla Uçar Pamukkale'ye işletme müdürü olarak görevlendirildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Oklu, atamanın Bilal Uçar'dan habersiz gerçekleştirildiğini ileri sürdü ve şöyle konuştu:

"Mustafa Uçar, değerli ve kıymetli bir arkadaşımız. Pamukkale önemli bir yer. Buraya güvendiğimiz ve sağlam biri gerekiyordu. Pamukkale'de görev yapmak kolay değil, gece gündüz demeden çalışacak ve ağır bir konumu var. Mustafa Uçar'ın bizden talebi olmadı. Biz kendisini çağırıp, görevi kabul etmesini istedik. Milletvekilimiz Bilal Uçar'ın atamadan haberi bile olmadı." (Kaynak: Tourexpi)

ha-ber.com

 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner310

banner311

banner312

banner174

sanalbasin.com üyesidir