CHP adayı İmamoğlu: Erdoğan ve Topbaş'tan görüşme talep edeceğim

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim öncesi eski başkanlarla görüşeceğini, bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kadir Topbaş'tan da görüşme talep edeceğini söyledi.

CHP adayı İmamoğlu: Erdoğan ve Topbaş'tan görüşme talep edeceğim
31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan görüşme talep edeceğini söyledi.

Sözcü'den Deniz Zeyrek, İmamoğlu'nun açıklamalarını köşe yazısında şu sözlerle aktardı:

"Kampanyaya başlamadan eski başkanları ziyaret edip önerilerini alacağım" dedi. Bugün Bedrettin Dalan ve Nurettin Sözen'le randevusu varmış. Aklıma direkt Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan geldi. Sorunca, "Evet hem Sayın Cumhurbaşkanı hem Kadir Topbaş'tan görüşme talep edeceğim" karşılığını verdi. İlk izlenim, İmamoğlu'nun klasik bir CHP'li olmadığıydı. Tatlı dili ile birçok kapıyı aralayacağını da düşündüm. Yeni bir isim olması, hedef tahtasına konulmasını sağlayacak bir bagajı bulunmaması da büyük avantaj. Binali Yıldırım'ın işi gerçekten zor gibi görünüyor".(Kaynak:soL Haber)

ha-ber.com
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner323

banner320

banner321