banner216
Öne Çıkanlar Almanya Çapulcu Hani Ankara Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadir Şahin

Bozdağ AKP-MHP'yi unuttu, 'siyasi ahlaksızlık' dedi

AKP’lilerden CHP-İYİ Parti işbirliğine yönelik açıklamalar gelmeye devam ediyor.

banner197
Bozdağ AKP-MHP'yi unuttu, 'siyasi ahlaksızlık' dedi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP'li vekillerin İYİ Parti'ye geçmesini, Twitter'dan yaptığı açıklamayla değerlendirdi. Bozdağ, yaşanan olayı “siyasi ahlaksızlık” olarak nitelerken, CHP’yi de “ahlaksızlık” ve "dürüstlükten uzak olmak”la itham etti.

Bozdağ paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Türk siyaseti, ahlak ve dürüstlük ile hep güçlendi, bundan sonra da ahlak ve dürüstlük ile güçlenmeye devam edecektir. Siyasetçileri milletin gönlünde ve seçim sandığında var eden de güçlü kılan da sahip oldukları ahlak ve dürüstlüktür. Geçmişte HDP’nin başarısı için dua/destek olan CHP, bugün başkalarının başarısı için duadan ötesini yaptı.15 Milletvekilini partisinden istifa ettirip başka partiye transferini sağladı. Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir; açık bir siyasi mühendisliktir. 

Bu kirli ve ahlaksız icraatıyla CHP yönetimi, Cumhuriyetin kurucu partisi CHP’yi bir başka partiye stepne yapmıştır. Bu operasyon; geçmişte Güneş Motel de ve 28 Şubat sürecinde kurulmuş vekil pazarının 2018’de tekrarı anlamına geliyor mu?/gelmiyor mu? Ne dersiniz? CHP yönetiminin ahlaktan, dürüstlükten uzak bu tutumu, bir aldatmadır, bir hiledir." (Kaynak: İleri Haber)

ha-ber.com 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner309

banner310

banner311

banner312

banner313

banner174

sanalbasin.com üyesidir