Berlin Döneri Türkiye`de

Almanya'da döner restoranları, Türkiye'de de madencilik, turizm ve gayrimenkul sektörlerinde yatırımları bulunan Arman Global, Berlin Döneri markasını Türkiye'de yaygınlaştıracak. Berlin Döner, 2019 yılı sonuna kadar 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Berlin Döneri Türkiye`de

ARMAS GLOBAL'DEN ANTALYA’DA İKİ YATIRIM

Türkiye'de madencilik, inşaat ve gayrimenkul ile turizm sektörlerinde yatırımları bulunan Armas Global, Berlin usulü Türk döneri ile Tchibo kahve markasını Antalya'da yerli ve yabancı turistlerle buluşturdu.

Armas Global’in kendi markası olan ''Berlin Döner'' ile ''Tchibo Coffee Services''in Sansibba markasını taşıyan şubeleri düzenlenen törenle Antalya’da hizmete açıldı.

Çoğunluğu turizmcilerin katıldığı açılış törenine katılan davetliler Berlin usulü Türk dönerini beğendi.

ARMAS HOTELS CEO’SU OSMAN KAFADAR

Anyalya'da hizmete açtıkları yeni yatırımlarla ilgili bilgi veren Armas Hotels Ceo'su Osman Kafadar, farklı alanlarda da yatırım yapmak istediklerini söyledi.

Armas Grup olarak Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde üç maden ocağı bulunduğunu çinko ve kurşun ürettiklerini anlatan Kafadar, şunları kaydetti.

'' Son 10 yıldır da özellikle konaklama sektöründe çok ciddi işler yaptık. 15 bin yatağa sahibiz. Farklı sektörlere de yatırım yapma gereği hissettik. Sıcak paranın döndüğü sektörlerde de yeni bir marka oluşturmak için bir çabamız vardı. Yaklaşık 8 aydır AR-GE çalışmaları yapıyoruz. Almanya’da da kendimize ait döner restoranlarımız var. Berlin'deki konsepti Türkiye’ye getirmek ve yatırımcı dostu bir sistem oluşturmak istedik. Franchise bedellerini de çok temsili bir rakama getirdik. Almanya’da müşterilerimize sunduğumuz dönerin içinde özellikle sunumda bir takım farklılıklar oluşturduk. Yüzde 100 et kullanıyoruz. Ayrıca Almanya’da kullandığımız 4 patentli sosumuzun içeriğinde birtakım değişiklikler yaptık. Türk halkının beğeneceği bir lezzet ile Türkiye’deyiz.''

YIL SONUNA KADAR 100 ŞUBEYE ULAŞACAK

Rekabetin daha güzel hizmetin ortaya çıkmasına neden olacağını ifade eden Osman Kafadar, 2019 yıl sonuna kadar Türkiye’de 100 şubeye ulaşmak istediklerini söyledi. Kafadar, ''4 şube anlaşmamız tamamlandı. Biz dönerimizle iddialıyız. Türk dönerine de rakip olacağız. Çünkü piyasada bu bağlamda çok güzel işler yapanlar var. Rekabet daha güzel işlerin çıkmasına neden olacaktır. Otelcilikte olduğu gibi bu alanda da başarıya ulaşacağız'' dedi.

ha-ber.com/Fikri Cinokur/Antalya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze Akyildi
Gamze Akyildi - 2 hafta Önce

Evet Berlin döneri harika bir lezzettir kalitelidir Basarilar insAllah Antaya halkida cok sever

SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321