banner216
Öne Çıkanlar Almanya Paris Berlin Dünya Kupası Alman hükümeti Keloğlan

En iyi Online Alman Tur Operatörleri ve Satış Siteleri

Alman Servis Kalitesi Ensitüsünün yaptığı son araştırmaya göre Alman online Tatil satış sitelerinin hiç biri tam not alamadı.

banner197
En iyi Online Alman Tur Operatörleri ve Satış Siteleri

Sitelerde tespit edilen en önemli eksikliğin müşterinin maillerine veya yazılı sorularına yeterli cevap verememeleri gösterildi . Buna karşılık Hintline olarak adlandırılan call-center     danışma ve hizmet destek hatlarının sunucular tarafından başarılı bir şekilde güçlendirdiği ve müşteriyi memnun edici seviyeye getirildiği tespit edildi. 

Özelikle son yıllarda Web sayfalarının genel tasarımı, enformasyon ve arama bölümlerinin SSL - anahtarlı rezervasyon sistemlerinin müşteriler için çok kullanışlı hale getirildiği bildirildi.

Buna göre tüm kriterlerin değerdirne raporlarında toplamda en iyi not alan Alman Online Satış Siteleri:  

1. Travelscout24
2. Check24
3. Weg.de

En iyi Alman Online Tur Opertörleri:

1. Tropo.de
2. Tui.com
3. Ltur.com

Alman n-tv media şirketinin araştırma için görevlendirdiği Federal Almanya Servis Kalite Ensitüsü 713 rezervasyon işlemi yaparak yukarıdaki sıralamaları fiyat, kapasite, hizmet olarak değerlendirdi.

Bu araştırmada Online sitelerde 19.04-23.05.2018 tur operatörlerinde 18-25.4. 2018 tarihlerini kapsayan tatil satışları esas olarak alındı. (Kaynak: Tourexpi)

ha-ber.com

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir