TECAVÜZCÜNÜN MÜRİDİ BENDEN FAZLA!

TECAVÜZCÜNÜN MÜRİDİ BENDEN FAZLA!

Adam bir cemaat kurmuş ve yaşına bakmadan bazı müritlerine tecavüz etmiş. Bakıyorum peşinden binlerce adam gidiyor cennetlik olmak için.

Doğruları yazacağıma “öpsem”, daha çok taraftarım olacak Memlekette.
Bakıyorsun binler girmiş bu işlere. Kimsenin de kendi fikri yok. İmama teslim olmuş her yönden. Cuma günü sabahtan bir mesaj ve hayırlı günler temennisi kaynıyor sosyal medyada. Kadın satanından, terör örgütüne kadar ne istersen var aralarında. Doğru dürüst Allah yolunda çalışan hiçbir insan alınmasın yazdıklarımdan. Tecavüzcüyse, teröristse, hırsızsa arsızsa alınsın ne diyelim.

Ben hiç kazandığını fakire fukaraya dağıtan bir cemaate rastlamadım. Önce yardım topluyorlar dağıtmak için. Fakat toplayanların çoğunun durumu yardım verenlerden iyi nasıl oluyorsa. Kendi cebinden kaç kuruş harcamış bir sorsanız bu tip adamlara, bizde öğrensek doğru yolda olanları.

Şimdi doğrulardan korkuyorsan, Cuma ile ne işin olur ben anlamıyorum. 

Sonra geliyor yine bir Cuma günü ve benim yazdığım doğruyu beğenmeyenler gidiyor Cuma mesajlarını beğeniyor!

Hırsıza hırsız, arsıza arsız diyemeyeceksin. Vakıfta bebelere tecavüz edenlere tükürmeyeceksin. Doğruyu diyene eline sağlık diyemeyeceksin. Gerçeklerden korkup, yalanlarla yaşayacaksın. Torpille iş bulmak, başkasının hakkını yemek filan sizde normal gözükecek, sonrada hayırlı cumalar …

Müslümanlıkta yaklaşık 1500 senede 80 bin “hayırlı Cuma” geçirmiş Arap coğrafyasına bir bakın önce. Sizce de bir yerde yanlışlık ve din anlayışınızda bir eksiklik yok mu?

Haktan, adaletten, eşitlikten, paylaşmaktan, ahlaktan ve namustan uzak olursanız eğer, Cumanızda hayırlı olmaz.

Namuslu, ahlaklı, adaletli ve kardeşçe Cumalar yaşarsanız eğer, hayrı kendiliğinden gelir merak etmeyin!.

Ender Özerdem

YORUM EKLE

banner324

banner323

banner320

banner321