banner269
Öne Çıkanlar Istanbul ABD Türkiye Almanya AYM Afrika

Banzai Kulübü başarılı sporcuları ödüllendirdi

Berlin'de yetiştirdiği dünya çapında sayısız şampiyonluklara imza atan ve adeta Türklerin gururu olan SC Banzai Karate Kulübü şampiyon sporcularını ödüllendirdi.

banner197
Banzai Kulübü başarılı sporcuları ödüllendirdi

Başarılı genç sporcuların ödüllerini Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik ve Berlin Karate Federasyonu yetkilileri birlikte verdiler.Banzai Kulübü'nde yapılan ödül törenine Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, Berlin Karate Federasyonu Başkanı yanı sıra çok sayıda sporcular ve anne babalar katıldı.Törende yaş guruplarına göre şampiyonluklarda madalya kazanan sporcular şunlar:Aleyna Akyıldırım, Ecrin Şahin, Can Paul Cebeci, Azize Tunç, Yasin Korhan, Nergis Kılıç, Vadim Moisei, Dila Süelnur Acar, Sedat Bacak, Seden Bugur, Zelal Erdoğan, Selin Işık, Uliks Cenja, Gizem Bugur   Andrian Dimitrov, Neslihan Aktaş, Tohan Öztürk, Ricardo Giegler, Afonso Queiras, Ali Çelik ve Meltem Ataklı.
Banzai Kulübü adına 2018 yılı sezonunda yapmış oldukları müsabakalarda büyük başarılara imza attan sporcular arasında bulunan Duygu Bugur 2018 yılında Almanya`da yılın sporcusu seçildi. Başkonsolos Mustafa Çelik, yapmış olduğu konuşmada, Berlin’de böyle güzel sportif faaliyetler sergileyen başta kulüplerimiz ve sporcularımızla olmak üzere başarılarından dolayı iftihar ediyor onlarla gurur duyuyorum” dedi.  Ödül gecesinde gençler için sihirbaz nefes kesen gösterilerde bulunurken davetlilere müzik eşliğinde açık büfe yemekler ikram edildi.ha-ber.com/Orhan Önaldı
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İlyas küçük 2 hafta önce

Çok güzel organize edilmiş bir ödül töreni, başarılar

Avatar
Güngöer 2 hafta önce

Emeğinize sağlık çok resimlerde başarılarda

Avatar
Ela 2 hafta önce

Almanyanın en iyi ve başarılı Karete okullu.
Hicbir okul bu kadar milli sporcu çıkarmıyor

Avatar
Cumali 2 hafta önce

Bu haberlerden dolayı önce haber yapanlara teşekkürler çünkü başarılı kulüplerimizi bizlere ne durumda olduklarını bildiriyorsunuz bunlar aslında büyük haberler çünkü yapılan faliyetler gençlerimiz için Banzai spor okuluna başarılarının devamını dileriz.

Avatar
Adnan Görsoy 2 hafta önce

Sporcu yavrularımızı bu başarılarından dolayı kutlarım. Veysel bey hocamıza ailesine ve diğer tüm emeği geçen hocalarımıza ve emeği geçen tüm spor kulübü çalışanlarını tebrik ederim. Ne güzel bir iş gurbet ellerde başarıyorsunuz. Allah devamını nasip etsin.

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir