S400 İŞİ BAHÇELİ`YE KALIR!

Biz alıştık MHP liderinin açıklamalarından sonra hükümetin olaya el atmasına. Şimdi S400 füzelerinin kriz çıkartmasına bir çözüm gelecekse bu açıklamada Bahçeli den gelmeli bence.

Yoksa bu füze işi başımıza dert olacak. Gerçi yemek piştide, masaya servis edilecek anlamında söylüyorum. Dindar ve Milliyetçi iki partinin “beka” sorunu var diyerek çıktığı yol, Komünist bir ülkenin füze sisteminden geçiyor bu günlerde.

Allah’ın izni ve komünist Rusya’nın ürettiği füzelerle aydınlık bir geleceğe adım adım yaklaşacağız inşallah.

Eğer siz bu füzeyi alır, sonrada bir hangara kitleriz diyorsanız mesele yok. Kullanacaksanız eğer, mesele çok kısacası. ABD çok iyi bir dost derseniz, ben çok sevmem bilesiniz sizler kadar.

Rusya enerji kaynaklarının yakınlığı, turist sayısı, bize komşu olması bakımından daha ön sırada gelir, bir emekçi olarak Kominizim her zaman Faşizm den üstündür benim için. Fakat madem çıkış yok, ben yardımcı olayım hükümete.

Şimdi ilk etapta, Kırım’daki S400 rampasından yanlışlıkla bir füze atılıp, Ukrayna’daki F15lerin yakınından geçse. Hatta geçmese de “S400ler F15 uçaklarına kitlendi, kaza atlatıldı “haberi bile yeter Ukrayna basınından. Ya da Suriye de üzüntü verici bir S400 kazası, hadi eski model Rus yapımı bir füzede olur.

Sonrası basit, olay duyulunca Bahçeli den bir açıklama ve cumhurbaşkanı noktayı kor “sistemdeki hata neticeye bağlanıncaya kadar S400 alımlarının “filan diye.

Rusya dan yardım bekliyorum. Siz füzenin ateşleme kısmını hallederseniz, gerisini bizim yetkililer halleder. Arızalı bir sistemi niye alsınlar ki!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “F-35 savaş uçakları ve S-400 için ABD'ye ortak çalışma grubu önerisinde bulunduklarını açıkladı” onu da hatırlatırım Rus yetkililere. Şimdi ortak çalışma gurubu S400 sistemini yakından incelemek filan isterse, ya da İsrail yakından bir baksın derse, biz olmaz diyemeyiz bilesiniz.

“Lafın hepsi deliye söylenirmiş “, kalanı da yazmayalım artık!

Hadi “yoldaş”, vallahi “beka “sorunu olmasa rica etmem!

Ender Özerdem

YORUM EKLE

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321