banner216
Öne Çıkanlar Almanya ekonomi terör Berlin Türkiye Polis

Özkaya, Dostluk Makamı Konserine renk kattı

BTMK Berlin Türk Müziği konservatuarı „Dostluk Makamı Konserine “Müzik Yönetmeni Enver Mete Aslan Meşk Topluluğu ile İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu'nun birlikte verdiği konserde TRT Sanatçısı Şef solist ve bestekar Mehmet Özkaya, Berlinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

banner197
Özkaya, Dostluk Makamı Konserine renk kattı
BTMK Berlin Türk Müziği konservatuarı „Dostluk Makamı Konserine “Müzik Yönetmeni Enver Mete Aslan Meşk Topluluğu ile İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu'nun birlikte verdiği konserde TRT Sanatçısı Şef solist ve bestekar Mehmet Özkaya, Berlinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.BTMK Berlin Türk Müziği Konservatuarı'nın 20. yıl münasebetiyle Berlin ufaFabrik salonunda iki bölümden oluşan konserde  BTMK Meşk Topluluğu solistleri ve İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu eşliğinde düzenlenen gecede


TRT Sanatçısı Mehmet Özkaya, seslendirdiği birbirinden güzel eserler arasında  „Fikrimin  ince Gülü, “ Nasıl geçti habersiz,“ „Tel tel taradım zülfünü, “Duydum ki unutmuşsun, “Canandan uzak kaldı gönül, “Aşk kadehiyle içtiğim sensin, “Hep böyle kal, “Elveda gençliğim, “Koklasam saçlarını ve Gül dalında öten bülbülün olsam, gibi daha birçok birbirinden güzel eserler seslendirildi.Sazlar: Keman Enes Nasuhoğlu, İrem Elif Kaya ve Ruben Tannenbaum.
Ud: Cengizhan Özmen, Enver Mete Aslan.
Kanun: Ömer Kaan Özdağ.
Cello: Mert Öztürk.
Ritim: Oray Yay.

ha-ber.com/Orhan Önaldı
banner201
Anahtar Kelimeler:
SolistTRTMehmet Özkaya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mehmet Özkaya 9 ay önce

Berlin Türk Müziği Konservatuarı ile ortak düzenlediğimiz konserde Sn. Halime Karademirli’ye Şef Mete Aslan ve öğrencilerine, konserde gönül birliği oluşturduğumuz seyircilerimize misafirperverliğiniz ve dostluğunuz İçin sonsuz teşekkürler..

Avatar
Aynır Aydın 9 ay önce

Tebrikler kutlarım

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir