Özkaya, Dostluk Makamı Konserine renk kattı

BTMK Berlin Türk Müziği konservatuarı „Dostluk Makamı Konserine “Müzik Yönetmeni Enver Mete Aslan Meşk Topluluğu ile İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu'nun birlikte verdiği konserde TRT Sanatçısı Şef solist ve bestekar Mehmet Özkaya, Berlinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Özkaya, Dostluk Makamı Konserine renk kattı
BTMK Berlin Türk Müziği konservatuarı „Dostluk Makamı Konserine “Müzik Yönetmeni Enver Mete Aslan Meşk Topluluğu ile İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu'nun birlikte verdiği konserde TRT Sanatçısı Şef solist ve bestekar Mehmet Özkaya, Berlinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.BTMK Berlin Türk Müziği Konservatuarı'nın 20. yıl münasebetiyle Berlin ufaFabrik salonunda iki bölümden oluşan konserde  BTMK Meşk Topluluğu solistleri ve İstanbul Fenerbahçe Mahallesi Gönüllü Evi Türk Sanat Müziği Korosu eşliğinde düzenlenen gecede


TRT Sanatçısı Mehmet Özkaya, seslendirdiği birbirinden güzel eserler arasında  „Fikrimin  ince Gülü, “ Nasıl geçti habersiz,“ „Tel tel taradım zülfünü, “Duydum ki unutmuşsun, “Canandan uzak kaldı gönül, “Aşk kadehiyle içtiğim sensin, “Hep böyle kal, “Elveda gençliğim, “Koklasam saçlarını ve Gül dalında öten bülbülün olsam, gibi daha birçok birbirinden güzel eserler seslendirildi.Sazlar: Keman Enes Nasuhoğlu, İrem Elif Kaya ve Ruben Tannenbaum.
Ud: Cengizhan Özmen, Enver Mete Aslan.
Kanun: Ömer Kaan Özdağ.
Cello: Mert Öztürk.
Ritim: Oray Yay.

ha-ber.com/Orhan Önaldı
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 22:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Özkaya
Mehmet Özkaya - 1 yıl Önce

Berlin Türk Müziği Konservatuarı ile ortak düzenlediğimiz konserde Sn. Halime Karademirli’ye Şef Mete Aslan ve öğrencilerine, konserde gönül birliği oluşturduğumuz seyircilerimize misafirperverliğiniz ve dostluğunuz İçin sonsuz teşekkürler..

Aynır Aydın
Aynır Aydın - 1 yıl Önce

Tebrikler kutlarım

SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321