“Daha Neler” oyunu, Almanya`ya geliyor

Usta oyuncu Haldun Dormen “Daha Neler ile Almanya`da tiyatro severlerle buluşuyor.

“Daha Neler” oyunu, Almanya`ya geliyor
“Daha Neler” oyunu, Almanya`ya geliyor

Usta oyuncu Haldun Dormen “Daha Neler" ile Almanya`da tiyatro severlerle buluşuyor.

The Companies Productions imzalı tiyatro oyunu ‘Daha Neler’, Almanya’da sergilendiği sekizinci şehir olan Hannover’de Türk ve Alman tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Kadrosunda Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen’in yanı sıra Ruhsar Öcal, Kerem Atabeyoğlu, Azra Akın, Oktay Turkut ve Engin Seçgin yer alıyor.


‘Daha Neler’ oyunu 2018 sezonunda Almanya’da Schweinfurt, Frankfurt, Nürnberg, Stuttgart, Duisburg ve Essen şehirlerinde, toplamda 2600 üzerinde tiyatro severle buluştu. 2018-2019 sezonunda Köln, Münih, Berlin şehirlerinin yanı sıra Londra, Amsterdam başta olmak üzere diğer Avrupa şehirlerinde de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor. 
Ayrıca İstanbul da yeni sezonda oyunun sergileneceği şehirler arasında.

HER ŞEY SEYRİNDE GİDERKEN EVİNİZE GELEN BİR MİSAFİR HAYATINIZI BİR ANDA DEĞİŞTİRİR
Fransa’nın önde gelen siyasetçilerinden olan ve eşi, yıllar önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Maurice Lamart, daha fazla oy toplamak düşüncesiyle, seçimler öncesinde tüm dikkatleri üzerine çekmek için oğlu Louis ile birlikte çifte düğün hazırlığı yapmaktadır. Ancak Amerika’dan gelen bir Albay, onun bütün planlarını alt üst eder.
Toplumsal sorunları mizahi bir yaklaşımla eleştiren oyun, güçlü oyuncu kadrosu, kurgusu ve çarpıcı olaylar dizisiyle izleyiciyi kahkahaya boğuyor.The Companies Productions’ın oyunu ‘Daha Neler’ 12 Mayıs 2018, saat 20:30 Hamburg’da Theater Haus im Park Bergedorf da tiyatro izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Organizasyon migrakult e.V., Meneksche Korosu ve T.C. Hamburg Başkonsolosluğu`nun destekleriyle gerçekleşiyor.

ha-ber.com
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321