Wienerwald lezzeti Neukölln'de

Berlin- Brandenburg Türk Alman İşverenleri Derneği TDU Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Nesih Eroğlu, Berlin'de ''Wienerwald'' restoranının 3.şubesini görkemli bir törenle açtı

Wienerwald lezzeti Neukölln'de

 

 

Wienerwald lezzeti Neukölln'de

Berlin- Brandenburg Türk Alman İşverenleri Derneği TDU Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Nesih Eroğlu, Berlin'de 3.şubesini Neukölln Hermannstr 106 adresinde ''Wienerwald'' restoranını düzenlediği görkemli bir törenle müşterilerine açtı

wienerwald-acil-d.jpg
wienerwald-acil-b.jpg
wienerwald-acil-e.jpg

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde Berlin Başkonsolosu Mustafa Pulat, Neukölln Belediye Başkanı Heinz Buschkowsky, Berlin-Brandenburg Türk Alman İşverenleri Derneği TDU Başkanı Remzi Kaplan ve Wienerwald restoranlarının 55yıllık geçmişe dayanan kurucuları da açılışta hazır bulundular.

wienerwald-acil-g.jpg
wienerwald-acil-h.jpg
wienerwald-acil-i.jpg

Berlin Başkonsolosu Mustafa Pulat, ''Wienerwald restorandın açılış konuşmasında Türklerin yoğun olarak yaşadığı Neukölln İlçesinde böyle bir işletmeyi buraya kazandırdığı için başarılı işadamlarımızdan Nesih Eroğlu'nu kutluyorum, aynı zamanda çevreye büyük katkı sağlıyacaktır'' dedi.

wienerwald-acil-j.jpg
wienerwald-acil-c.jpg
wienerwald-acil-k.jpg

İşadamı Nesih Eroğlu ise, ''Berlin'de Wienerwald restoranlarımızın üçüncü şubesinin açılışının gururunu yaşıyorum. Önümüzdeki yıllarda Berlin ve Brandenburg`da olmak üzere bu sayıyı daha fazlalaştıracağız. Müşterilerimize restoranımızda her zaman sıcak bir atmosfer yaratacak ve tavuk yanı sıra çok sayıda sıcak yemek çeşitleri sunacağız'' dedi.

wienerwald-acil-m.jpg
wienerwald-acil-l.jpg
wienerwald-acil-f.jpg

Açılışında misafirlere bol, bol tavuk ikram edildi.

ha-ber.com / Orhan ÖNALDI / Berlin 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2012, 23:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321