banner269
Öne Çıkanlar Binali Yıldırım Alman turizm von der Leyen eleman açığı Şahinler Holding AŞ Almanya

Türkiye'de yaşanan olumsuzluklar masaya yatırıldı 

Berlin'de yapılan panelde Türkiye`deki Kriz, Referandum, AB ile Fırat Kalkanı, Ananaysa Oylaması ve Çıkış yolu gibi konular katılımcılar tarafından masaya yatırıldı.

banner197
Türkiye'de yaşanan olumsuzluklar masaya yatırıldı 
Türkiye'de yaşanan olumsuzluklar masaya yatırıldı 


Berlin'de yapılan panelde Türkiye`deki Kriz, Referandum, AB ile Fırat Kalkanı, Ananaysa Oylaması ve Çıkış yolu gibi konular katılımcılar tarafından masaya yatırıldı.

Berlin Tiyatrom salonunda Milli Anayasa Hareketi'nin düzenlediği panele konuşmacı olarak Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Soner Polat, Ulaştırma Eski Bakanı Enis Öksüz, Milli Anayasa Hareketi Başkanı ve Türk Parlamenterler Birliği Onursal Başkanı Hasan Korkmazcan, Siyasal Bilimci 2005-2009 yılları Federal Almanya Parlamentosu Sol Parti Milletvekili ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Üyesi Prof. Dr. Hakkı Keskin, Türkiye Sanatçılar Birliği Başkanı İnci Özdil, katıldılar.Çok sayıda vatandaşın dinleyici olarak katıldığı panelde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü   münasebetiyle Şehitlerimiz anısına saygı duruş ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.  Türkiye'de içerde ve dışında yaşanan ve sonunun ne olacağını kimsenin bilmediği bir karanlığa doğru sürüklenilen bir yönetim anlayışıyla karşı karşıya olduklarını dile getiren konuşmacılar. Türkiye’de yaşanan olayları şu şekilde sıraladılar.Bugüne kadar Suriye’den gelen göçmenlere şimdiye kadar 25 Milyar Doların üstünde harcandı. Türk Ordusu Suriye'de bir taraftan El Bab’ta Terör örgütü DAEŞ militanlarıyla diğer taraftan hem içerde hem de dışarda PKK-FETÖ militanlarıyla savaş halinde ve devamlı Şehit haberleri gelirken, bu defada başta Almanya, Hollanda Avusturya olmak üzere hakaretler yağdırarak Avrupa ülkelerini geren. Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan, o ülkelerde yıllardır huzur içinde yaşayan ve kendini kabul ettiren Türk vatandaşlarını oy uğruna huzursuz etmek vicdansızlıktır. AKP hükümeti oldu bittilerle tek adam rejimi dayatması Türkiye'yi içinden çıkılmaz bir bunalıma sürüklüyor. İşsizlik, yoksulluk, gazeteciler, öğretim üyeleri, hakimler, savcılar, polisler, işinden ediliyor mahkûm oluyor. Türkiye'de hiçbir vatandaşın yaşam garantisi yok. Türkiye’de yaşayan vatandaşlar yurt dışına gidebilmek için imkanlar arıyor. İşverenler birikimlerini yurt dışına çıkarıyor. Yabancı yatırımcılar ülkeyi terk ediyorlar.  Bu güzelim ülkede referandum öncesinde „HAYIR “diyenlerin AKP hükümeti tarafından terörist ilan edilmesi asla kabul edilemez.Gençlerin her dört kişiden birisi işsiz. Esnaf borç batağında kepenk kapatıyor. Dayattıkları tek adam rejimi ile güçsüz meclis, sorumsuz yönetim, hükümetsiz devlet, taraflı yargı, halk tarafından seçilmemiş başkan yardımcısı, devletin tümüne hükmedecek, millet meclisini isterse fes edecek, bakanları kendi seçecek Büyükelçileri kendi tayin edecek yani cumhurbaşkanına verilen yetkiler saymayla bitmez bu yetkilerin sonunda da demokrasimizi ortadan kaldırmak niyetinde olduğuna dikkat çekilerek, „HAYIR “kullanılacağı dile getirildi.    ha-ber.com/Orhan Önaldı
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner272

banner276

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir