TDU’da işveren ve işçi ilişkileri ele alındı

TDU’da işveren, işçi ilişkileri ve yöneticilik konusunda bir seminer düzenlendi.

TDU’da işveren ve işçi ilişkileri ele alındı
Türk-Alman İşadamları Birliği’nin (TDU) salonlarında, değişik kurum ve firmaların personeli için gelişim ve bilgilendirme seminerleri düzenleyen Paladin Solutions GmbH’nın Müdürü Bernhard Zytariuk’un sunumuyla işveren, işçi ilişkileri ve yöneticilik üzerine bir seminer düzenlendi.


TDU Başkan yardımcısı Gürkan Öztaş’ın selamlama konuşmasından sonra sunumuna başlayan Zytariuk, “Bugün bir liderin talepleri çok çeşitlidir ve bu talepler son yıllarda temel olarak değişmiştir. Önceden olduğu gibi düzenleme yoluyla yukarıdan aşağıya doğru liderlik artık başarısızdır ve bu en başarılı bir personelin dahi iyi performans göstermesinin kaybına yol açar. Mevcut liderliğin amacı, yeni iyi çalışanları bulmak, elde tutmak ve potansiyellerini geliştirmek olmalıdır. Bu başarılı ekip çalışması için çerçeve koşullarını oluşturursanız, personel özellikle daha iyi çalışır. Bir yönetici olarak amacınız akılda tutulması gereken hedefler, memnun çalışanlar, mutlu müşteriler ve karlı satışlar olmalıdır.” dedi.
Seminer sonu katılımcılar hazırlanan açık büfede ikramları alırken, birebir sohbet etme ve tanışma imkânı buldular.ha-ber.com/Sadık Karslı
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner323

banner320

banner321