banner269
Öne Çıkanlar Almanya ABD Berlin Türkiye PKK CHP

Psikopat Türk'e ömür boyu hapis cezası

Berlin'in Wedding semtinde, 4 Ağustos 2011 tarihinde, kendisinden ayrılan eşi Feride Çaçan ile yakınlarının içinde bulunduğu otomobile ateş ederek, eşinin annesi Nevin Çaçan ile kız kardeşi Leyla Çaçan'ı öldüren Mehmet Y. adlı Türk, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

banner197
Psikopat Türk'e ömür boyu hapis cezası

 

Psikopat Türk'e ömür boyu hapis cezası

Almanya'nın başkenti Berlin'in Wedding semtinde, 4 Ağustos 2011 tarihinde, kendisinden ayrılan eşi Feride Çaçan ile yakınlarının içinde bulunduğu otomobile ateş ederek, eşinin annesi Nevin Çaçan ile kız kardeşi Leyla Çaçan'ı öldüren Mehmet Y. adlı Türk, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Duruşma süresince suçunu kabul etmeyen ve yargıçlara hakaret eden Mehmet Y., cinayet ve cinayete teşebbüsten suçlu bulunarak ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Mehmet Y., bu durumda, Almanya'da ömür boyu hapis cezasına çarptırılan insanların iyi halden dolayı faydalanabildiği gibi 15 yıl sonra da serbest bırakılmayacak.

Eşinin kendisinden ayrılması sebebiyle sınır dışı edilme durumu ortaya çıkan Mehmet Y., Çaçan ailesinin içinde bulunduğu otomobile tabancayla yakın mesafeden birkaç kez ateş etmiş, olayda Nevin Çaçan ile Leyla Çaçan hayatını kaybederken, Feride Çaçan olaydan yara almadan kurtulmuştu.

Feride Çaçan'ın direksiyon başında bulunan ağabeyi Ferit Çaçan da saldırıda başından ağır şekilde yaralanmış ve hastanede aylarca tedavi görmüştü.

ha-ber.com 

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir