banner216
Öne Çıkanlar kundaklama Türkiye Michael Kellner ABD askerleri VIKZ Almanya

“Nice Onuncu Eğitim Kamplarına”

Türk Eğitim Derneği (TED) eğitim geleneği haline getirdiği kamplarına bir yenisini daha ekliyor. 27-29 Nisan tarihlerinde düzenlenecek kampa bu yıl misafir olarak 19 Mayıs Üniversitesi’nden Prof.Dr. İsrafil Balcı katılıyor.

banner197
“Nice Onuncu Eğitim Kamplarına”
“Nice Onuncu Eğitim Kamplarına”

Türk Eğitim Derneği (TED) eğitim geleneği haline getirdiği kamplarına bir yenisini daha ekliyor. 27-29 Nisan tarihlerinde düzenlenecek kampa bu yıl misafir olarak 19 Mayıs Üniversitesi’nden Prof.Dr. İsrafil Balcı katılıyor.Türk Eğitim Derneği’nin(TED) bu yıl onuncusunu düzenlediği eğitim kampının bir eğitim geleneği halini aldığını vurgulayan kamp koordinasyon kurulu başkanı Rüştü Kam, “Berlin’e 40-50 km. mesafede bir gençlik evinde Türkiye’den veya Almanya’dan, alanında uzman akademisyenler, yazarlar ve düşünürlerle birlikte gerçekleştirdiğimiz eğitim kamplarımızın bu yıl onuncusunu düzenleyecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu yıl bizimle olacak olan kişi 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslâm Tarihi ve Sanatları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsrafil Balcı. Kendisiyle göl kenarındaki kamp yerinde 3 gün boyunca Peygamber Efendimiz’e dair algımızdaki problemleri ve hayatını konuşacağız. 4 oturum halinde düşündüğümüz programımız arasında konuğumuzla özel sohbet, hava müsait olursa gölde yüzme, ormanda yürüyüş yapma imkânı mevcut. Kamp yerinde voleybol, masa tenisi, futbol vb. spor imkânları damevcut. Ayrıca mangal da yapılacaktır” dedi.

Kam sözlerini şöyle sona erdirdi: “Ailelerinizle birlikte tekne gezintisi de yapabildiğiniz hem eğitim hem dinlenme vesilesi olan bu gibi kampların nicelerine...”

ha-ber.com/Zülfikar Kam/Berlin
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner307

banner308

banner309

banner310

banner311

banner312

banner313

banner174

sanalbasin.com üyesidir