NETU‘dan genç girişimcilere sermaye imkanı

Genç girişimcilerin platformu NETU StartUp+ konferanslarının üçüncüsünü NETU Yönetim Kurulu üyelerin, birçok genç girişimcilerin, davetli misafirlerin ve basın mensupların katılımlarıyla NETU’nun ofisinde gerçekleştirdi.

NETU‘dan genç girişimcilere sermaye imkanı

Konferansın başlangıcında NETU Berlin tanıtılıp, kapsamlı ve canlı ağının genç girişimciler açısından sunduğu imkanlar sunuldu.

Buna uygun olarak çeşitli NETU Yönetim Kurulu üyeleri misafirleri meslek hayatları, şirketleri ve NETU ağının sunduğu avantajlar hakkında bilgilendirip kendilerini özellikle genç girişimciler için birer muhatap olarak tanıttı.

Buna müteakip Ticaret Uzmanı ve Berlin Yatırım Bankasında (IBB) müşteri temsilcisi olan davetli misafir Christian Koch katılımcıları merak ettikleri yatırım fonları, finansman ve Venture Capital konuları hakkında aydınlatıcı bir sunum yardımıyla bilgilendirdi ve sorularını cevaplandırdı.

Konferansın sonunda genç girişimciler büfe ve içecekler eşliğinde istek ve soruları ile doğrudan yönetim kurulu üyeleri ile iletişim kurma imkanına sahiptiler.

Akşam hoş bir atmosfer içinde gerçekleşen canlı sohbetler ve Get-Together ile sonuçlandı.

ha-ber.com

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321