banner269
Öne Çıkanlar Almanya ABD Türkiye CHP AB Angela Merkel

NETU’dan genç girişimciler atağı: NETU Start Up

Avrupalı Türk İşletmeler Ağı (NETU) genç girişimcilere yönelik yeni bir platform başlattı

banner197
NETU’dan genç girişimciler atağı: NETU Start Up
Avrupalı Türk İşletmeler Ağı (NETU), 27.11.2018 tarihinde genç girişimcilere yönelik yeni bir platforma start verdi. Bu platformda 18-33 yaşları arasında olan girişimciler ve iş kurmak isteyenler bir araya gelecek, fıkır alış-verişinde bulunacak ve güçlü yatırımcılar bulabilecek.‚Meet UP Start Up‘ toplantının açılışı NETU’nun tanıtım filminin sunumu ile yapıldı.

Akabinde NETU Yönetim Kurulu Başkanı Veli Karakaya açılış konuşmasında misafirleri selamladı ve bizzat gençlerin vizyonlarına saha açmak istediğini ve onların aktif olarak katkıda bulunmaları çağrısında bulundu.Karakaya, “Beraberce genç üyelerle, Start-up'larla ve girişim niyeti olanlarla profesyonel, global ve kurumsal platform kuracağız. Bu platform en üst düzeyde sizin vizyonlarınıza alan oluşturacaktır. NETU bu konuda kurumsal platformunda sizi çok sayıda bulunan ortaklarıyla, güçlü yatırımcılarıyla ve değerli bilgilere sahip olan işletmelerle başarıya taşıyabilmektedir” dedi.Akşamın ilerleyen bölümlerinde NETU profesyonelleri davetlilere Avrupalı Türk İşletmeler Ağının faaliyet alanlarını, kooperasyon ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Ayrıca genç girişimcilere kendi şirketlerinin cirolarını nasıl arttırabileceklerinin imkanları sunuldu.Ayrıca katılımcılar kendilerini, fikir ve şirketlerini tanıtma imkanı buldular.

Programdan sonra sunulan açık büfe, çay ve kahve ikramında misafirler birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buldu.

ha-ber.com
 
banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner291

banner301

banner272

banner276

banner274

banner275

banner302

banner192

banner174

sanalbasin.com üyesidir