Megastar Tarkan, Berlin´i büyüledi

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy, Türk pop müziğinin Megastar’ı Tarkan’la, “10” ile başlayan iş birliğini Almanya’ya 7 konserle taşıdı. 

Megastar Tarkan, Berlin´i büyüledi
Megastar Tarkan, Berlin´i büyüledi

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy, Türk pop müziğinin Megastar’ı Tarkan’la, “10” ile başlayan iş birliğini Almanya’ya 7 konserle taşıdı. 

fizy Tarkan konser serisiyle Almanya’daki sevenleriyle buluşan Megastar, yedi konserden oluşan turnenin ilk ayağı Berlin’de sahneye çıktı. 
Tarkan, binlerce kişinin izlediği konserde muhteşem sahne şovuyla sevenlerini bir kez daha büyüledi.“fizy Tarkan Konserleri” turnesinin açılışını Berlin’de verdiği muhteşem konserle yapan Megastar Tarkan, Almanya’daki sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Klasikleşen “Şımarık” ve yeni albümündeki hit şarkıları “Yolla”, “Çay Simit” ve “Hodri Meydan” ile izleyicileri büyüledi. Binlerce kişinin coşkuyla izlediği ilk konserde hem gönüllere hem de gözlere hitap eden Tarkan’ın sahne performansı büyük beğeni kazandı. Şovuyla izleyenleri dansa, hayallere ve hayranlığa sürükledi. Her yaştan seveni Tarkan’ı dinlemek ve konseri en iyi yerden izlemek için Max-Schmeling-Halle’e akın etti. 7 yıl aranın ardından çıkardığı “10” albümündeki şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen efsane şarkılarını da seslendiren Megastar, biz kez daha sevenlerinden tam not aldı.

fizy'nin Almanya lansmanı ile beraber, dijital müzik uygulamasını indirip kullananlar arasında düzenlenecek sosyal medya kampanyalarıyla, fizy kullanıcıları Tarkan’ın Almanya konserlerine davetiyeler kazanmaya devam edecek ve Türk pop müziğinin Megastarı Tarkan ile tanışma fırsatı yakalayacak.Tarkan, fizy Almanya Konserleri kapsamında ülke genelinde 6 konser daha verecek. Megastar; Stuttgart, Frankfurt, Düsseldorf, Munih ve Hamburg’ta sahneye çıkarak Almanya’daki sevenlerini coşturacak.

Tarkan Almanya Konserleri Takvimi:

1 Nisan 2018, Pazar ... Frankfurt - Jahrhunderthalle
7 Nisan 2018, Cumartesi ... Düsseldorf - Mitsubishi Electric Halle
8 Nisan 2018, Pazar ... Düsseldorf - Mitsubishi Electric Halle
14 Nisan 2018, Cumartesi ... Munih - Zenith Halle
29 Nisan 2018, Pazar ... Hamburg - Barclaycard Arena

ha-ber.com
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321