''Kişisel Dönüşüm Seminerleri'' başlıyor

Berlin Felsefe Akşamları yeni bir toplantılar dizisi başlatıyor : ''Kişisel Dönüşüm Seminerleri''

''Kişisel Dönüşüm Seminerleri'' başlıyor

 

 

''Kişisel Dönüşüm Seminerleri'' başlıyor

Berlin Felsefe Akşamları yeni bir toplantılar dizisi başlatıyor : ''Kişisel Dönüşüm Seminerleri'' adı altında yapılacak bu toplantılar bireysel ruhsal sorunlardan kaynaklanan rahatsızlıkları yenmek ve yaşamda gerekli ruhsal dönüşümleri gerçekleştirmek için gerekli enerji olanaklarını hedef almaktadır.

Konunun uzmanlarınca sunulacak ve bireysel psikolojiye yönelik bu seminerler felsefe ağırlıklı felsefe akşamlarıyla ara sıra yer değiştirerek „Kişisel Dönüşüm Seminerleri'' ikinci başlığı altında duyurulacak. Bu amaçla 18 Ekim 2012­­'de ilkini yapacağımız toplantının ilk konusu; bireyin kendini tanımasının sadece beyinde olup biten bir olay olmadığı, beden düzeyinde de bütün duyuların katılımıyla ulaşılabilecek bir bilinç düzeyini temel alan REFERANS NOKTASI TERAPİSİ'nin tanıtılmasıyla başlayacak.

Alışılmadık sorularla başlayan bu özel terapi tekniği bireydeki duygusal tıkanıklıkların nereden kaynaklandığına yönelik bir çalışmayı içeriyor. Bireydeki potansiyel enerji dünyasının açık ve seçik bilince çıkartılmasıyla, tanınmasıyla başlayan bu kendinin hakikatini keşfetme REFERANS NOKTASI TERAPİSİ'nin ulaşmak istediği hedef. Toplantı bir terapi çalışması olmayıp, sadece bu özel terapi tekniğini tanıtma amacı gütmektedir.

Yine bu akşamki toplantıda ''yanılma korkusu'' ya da ''yanlış yapma korkusu''nun kaynağının bilinçteki durumları ve çözüm önerileri ele alınacak. Korkularımızın gerçek nedenlerini tanımanın kişisel dönüşümü gerçekleştirmede atılacak en büyük adım olduğu düşüncesi konferansın hareket noktasını oluşturacak.

Bu önemli ''Kişisel Dönüşüm Semineri'' meraklıları için katilim ücreti olarak sadece 6 Euro'dur.

ha-ber.com

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2012, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner322

banner324

banner323

banner320

banner321