banner269
Öne Çıkanlar Dublin Dayanışma Anayasayı Koruma Teşkilatı Etna Yanardağı Müzeyyen Gutzeit Numan Kurtulmuş

Kaplan, Zaddy's`in  üçüncü şubesini açtı

Almanya’da yılardır etkinlik gösteren, yeni markası ile geçtiğimiz günlerde Berlinlilerin karşısına çıkan Kaplan Döner Zaddy's üçüncü şubesini açtı.

banner197
Kaplan, Zaddy's`in  üçüncü şubesini açtı

Avrupa’nın başarılı Türk girişimcilerinden olan Remzi Kaplan’ın kızı Belgin Kaplan, yeni marka Zaddy's by Kaplan döner büfesini kısa zamanda üçüncüsünü açarken, sunumundan, kalitesinden, kıyafetine kadar bütün incelikleri göz önünde bulundurarak hazırladı.  Berlin'in Merkezi Warschauer Brücke EAST SIDE MALL alışveriş merkezinde faaliyete geçen Zaddy’s döner büfesi açılışında iş ve medya dünyasından tanınmış davetliler katılırken, Kaplan ailesi de yeni marka Zaddy's döner büfesinin üçüncüsünün açılışını yaptı.Belgin Kaplan, “Dededen ve babadan bu sektörün içindeyiz. İngilizce baba kelimesi olan Daddy'nin 'D'sini attık. Dedemiz Zeynel Kaplan'ın isminin ilk harfi 'Z'yi koyduk. Böylece ticareti bize öğreten ve bizlere önayak olan dedemizi de babamızı da unutmadık. Berlin'de 2019 yılı itibariyle Zaddy's markası zincirler serisini üst sıralara çıkararak, daha sonra da Avrupa'nın dört bir yanına yayarak dünya markası yapmayı düşünüyoruz” dedi.


Açılışa Berlin’in iş ve medya dünyasından tanınmış davetliler katılırken Kaplan ailesi de yeni marka Zaddy’s’i tanıtma olanağı buldu.ha-ber.com/Orhan Önaldı

banner201

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ercan Tunç 4 ay önce

Kaplanların başarısını gururla izliyorum.Her kese faydalı, paylaşımcı. Acı doyuran yoksula kucak açan kimsesizlerin sahibdir sesidir. Yürü be kardeş yolun açık olsun.

Avatar
Bedrettin Çil 4 ay önce

Allah hayırlı uğurlu etsin tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Avatar
Osman bey 4 ay önce

Allah yolunuzu açık etsin hayırlı olsun başarılar diliyorum

Avatar
Zahit Uckun 4 ay önce

3. ZADDY'S SÜRPRIZ OLDU HABERIMIZ YOKTU GELEMEDIM.HAYIRLI UGURLU OLSUN 4. DE BIR DAHA GÖRÜSMEK ÜZERE

banner307

banner308

banner310

banner311

banner312

banner174

sanalbasin.com üyesidir